♡♡♡   W swoim procesie zrozumiałam, że nic nie dzieje się przez przypadek. Wszystko jest po coś i ma jakąś przyczynę..

W swoim procesie dogłębnie poznawałam swoje wnętrze, odkrywałam swoje prawdy i pozwałam opaść iluzji..

W swoim procesie uzdrawiałam traumę seksualną, ranę odrzucenia, ranę matczyna i ojcowska..

W swoim procesie uświadomiłam sobie, że jestem tu po to by nieść innym ŚWIATŁO, uświadomiłam sobie, że jestem CÓRKĄ BOGA..

♡♡♡   Jeśli chcesz odnaleźć swoje prawdziwe JA, jeśli chcesz zamienić cień w światło, a nienawiść w miłość, jeśli chcesz prawdziwie poczuć jak to jest być szczęśliwym DZIECKIEM BOGA to zapraszam Cię do współpracy ze mną na sesjach indywidualnych.

Tak, jesteś wspaniała istota, jesteś dobry, jesteś  wyjątkowy i zasługujesz na bezwarunkowa miłość i pełna akceptację. We współpracy ze mną poczujesz to w sobie. Tak naprawde sam do tego dojdziesz, integrujac to co ciemne, złe i odrzucone, ja tylko pokaże Ci jak to zrobić.

Wiesz, ja całe życie myślałam, że to ja jestem zła, ta najgorsza, że ze mną  jest coś nie tak oraz że wszystko jest przeciw mnie i że tak ma być.. Długo tym żyłam, długo spałam w tym piekielnym śnie. Jednak mimo to szukałam czegoś więcej, szukałam prawdy. I poprzez pracę z wewnętrznym dzieckiem ją  znalazłam, ponadto zrozumiałam i pokochałam  siebie.

Ty tez możesz odzyskać siebie, znaleźć to czego szukasz, żyć w miłości i doświadczać dobra w życiu. Pozostaje pytanie czy chcesz i czy jesteś gotowy?

♡♡♡ Na sesjach pracujemy metodą WEWNĘTRZNEGO DZIECKA (uwalniania emocji), uzdrawiamy traumy i sięgamy do przyczyny problemu. To jest bardzo głęboka praca na poziomie emocjonalnym, fizycznym, duchowym i mentalnym, bo tylko połączenie tych wszystkich aspektów razem niesie trwałe uzdrowienie. Oczyścimy Twoją energię, abyś mógł wznieść się na wyższe wibracje. W pracy ze mną odnajdziesz narzędzi, które pozwolą Ci samodzielnie zadbać o Twoje wewnętrzne JA.

W miarę uzdrawiania traum z dzieciństwa oferuję też pracę z rodem i powrót do przeszłych wcieleń, gdzie też wlejemy strumień miłości i uleczymy to co obecnie Cię blokuje i woła o uwagę.

♡♡♡   Stosuje tylko te metody, które sprawdziłam i przerobiłam na sobie i które dały mi efekty.

Jednak chcę zaznaczyć, że każda sesja i każda osoba jest indywidualna i tak naprawdę to wszystko zależy od Ciebie. Na sesjach skupiamy się na Tobie i na Twoim życiu. To będzie Twój czas, kiedy staniesz sam ze sobą w prawdzie.

♡♡♡   Moje doświadczenie:
Praca własna z wewnętrznym dzieckiem, gdzie integruje wyparte  części siebie, przytulam traumy i cienie przeszłości. Przeszłam wiele sesji indywidualnych u różnych terapeutów oraz doświadczyłam pracy z ciałem ( np. taniec spontaniczny, ćwiczenia Lowena, TRE).

Wzięłam udział w warsztatach:
 * Elżbieta Jastrzębska – Kod Geniuszu (https://terazja.net/warsztaty/): 
          – Leczymy się z dzieciństwa okres prenatalny i niemowlęcy
          – Intensywne Praktyki Rodowe
          – Pamiętaj Kim Jesteś
          – Zaawansowana Energetyka Pieniądza
          – Z ofiary w zwycięzcę 

* Alicja Klimek – Powrót do wnętrza (http://powrotdownetrza.pl/warsztaty/):
          – Rozświetl Swój Namiot – praca z wewnętrznym dzieckiem.

♡♡♡   Twoja inwestycja w siebie to:
* 150 zł – sesja indywidualna – 90 min
* 420 zł – pakiet 3 sesji.

Zgłoszenia przyjmuję przez:
* email:    corkaboga.kontakt@gmail.com
* facebook:    https://m.facebook.com/corkabogapl/

Sesje odbywają się przez messenger lub skype.

♡♡♡   Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną napisz, zapraszam.