Biznes z Duszą

Program online

Prowadzenie biznesu z Dusza i pójście na swoje to nie lada wyzwanie i potencjalne pragnienie wielu mężczyzn i kobiet, z którymi pracuję. Poczułam, aby przygotować i poprowadzić program, który ma na celu wsparcie Ciebie i przygotowanie do wyjścia do świata ze swoim darem i potencjałem oraz otworzeniu się na to, by zarabiać na tym co kochasz i co jest pasją Twojej Duszy.

Program składał się będzie z 6 głównych spotkań i 2 grupowych sesji mentoringowych mających na celu otworzenie Ciebie na przepływ wibracji i energii Twojej Duszy i zaufaniu jej w prowadzeniu biznesu z Duszą.

Moje doświadczenie mówi i pokazuje, że największa obfitość finansowa jest wtedy, kiedy ufasz w swój własny proces twórczy, kreatywność i kiedy działasz w zgodzie ze swoją Duszą i jest to zgodne z tym co Bóg, Źródło chce poprzez Ciebie zostawić i przejawić w świecie.

✓ Czy biznes z Duszą to służenie innym czy stawianie na pierwszym miejscu Duszy i samego siebie?

✓ Czy biznes z Duszą to ciągły proces odkrywania i pogłębiania się na miłość czy uzdrawianie ran, traum i bólu dziecka w sobie?

 

Na te pytania zna odpowiedź Twoja Dusza i to ona poprowadzi Twój biznes w zgodzie z Twoim umysłem.

Jeśli masz jakiś talent i dar widzenia lub wiedzenia więcej, jeśli masz umiejętności praktyczne i chcesz je wykorzystać w biznesie, jeśli masz wyuczoną teorię i jakąś konkretną wiedzę, i najważniejsze jeśli chcesz wyjść do świata z tym o co woła i prosi Twoja Dusza i serce to ten program jest dla Ciebie!

co będziemy na nim robić?

Program pokaże Tobie, że masz już teraz wszystko co jest Tobie potrzebne, aby zacząć wychodzić do świata i pokazywać się w połączeniu ze swoim duchowym potencjałem. Moją intencją jest dać Ci wsparcie i uniezależnić od wszelkich czynników zewnętrznych, wprowadzić Ciebie w stan działania i konkretnego realizowania ustalonych celów w biznesie z Duszą.

Twoje korzyści z udziału w programie

CO ZYSKASZ I JAK ZMIENI SIĘ TWOJE PODEJŚCIE DO BIZNESU Z DUSZĄ I ZARBIANIA NA TYM CO KOCHASZ I CO JEST Z DUSZY TWOJE?

- wyjdziesz z programu wyposażony/-a w konkretne techniki, metody i narzędzia oparte na prowadzeniu i pracy z Twoją Duszą

- odzyskasz pewność siebie, nauczysz się sprzedawać swoje produkty i usługi w akceptacji na faktyczny stan Twojego konta czy portfela i zrzucisz z siebie presję

- wyjdziesz do świata z lekkością i zaczniesz bawić się biznesem i dzielić z serca swoją wiedzą i doświadczeniem

- skupisz całą swoją uwagę na Duszy i na tym co i po co ona chce wspomóc Cię w prowadzeniu biznesu i zarabianiu na tym co kochasz

Nauczysz się jak radzić sobie z tym co jest wyzwaniem lub jest trudne, uodpornisz się na hejt i krytykę w Twojej głowie oraz powrócisz do pełnej relacji z Duszą, finansami i klientem w Twoim biznesie.

Biznes z Duszą

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Wystarczy, że zaufasz prowadzeniu swojej Duszy,

ona krok po kroku ciebie poprowadzi!

Program polegał będzie na totalnym odwróceniu tego co nawrzucano nam do głowy i Duszy, podczas tworzenia, kreowania czy zarabiania w zewnętrznym świecie. Skupiać się będziemy głównie na odbudowaniu zaufania do własnej Duszy i tego, że masz wewnątrz siebie wszystko co jest Tobie potrzebne, aby realizować biznes z Duszą i w pełni z Twoim darem i potencjałem prowadzić swój umysł i siebie w zarabianiu i biznesie.

Szczegóły:

Start: 15.12.2023r. godz. 21.00 ✓ Miejsce: prywatna grupa Facebook ✓Forma: 6 spotkań teoretyczno - praktycznych + 2 sesje grupowo - mentoringowe (wszystko będzie nagrane i dostępne do ponownego odtworzenia, dostęp do programu dostajesz dożywotnio) ✓ Czas trwania: 6 tygodni

INWESTYCJA:

1200 zł (2 raty 600 zł) do 15.12, potem 1600 zł

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 44 1160 2202 0000 0003 2169 5177

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)