PROFESJONALNE OCZYSZCZANIE TRAUMY

Wiedza i doświadczenie

Pracuje poprzez wibrację Źródła w polu Twojej Duszy i wnikliwie rozpoznaję oraz uzdrawiam traumy poprzez wysokowibracyjną energię Źródła. Praca na sesji polega na precyzyjnym wejściu w głąb Duszy i dotknięciu traumy święta wibracją Duszy i jej pierwotnej energetyki. Jest to moja autorska metoda przekazan mi podczas pracy nad specyfiką traum i dogłębnego pozbawienia wibracji Źródła.

Tylko miłość i oczy Twojej Duszy są w stanie uzdrowić to co skrywane i wypierane było przez braki i zamknięcie ludzkiej części Ciebie na to kim ona w swojej esencji Duszy jest.

Prowadzę Ciebie w procesie uzdrowienia Twoich traum pod okiem i przewodnictwem Twojej Duszy. Pracuję z Tobą na najgłębszych zranieniach i otwieram Ciebie na przyjęcie esencji Źródła, którą w głębi serca zawsze byłeś/-aś i wprowadzamy tą wibracje do Twojego ciała. Energia Duszy ma niesamowitą wiedzę o tym, gdzie w polu energoinformacji leży Twój potencjał samouzdrowienia oraz jak i w jakiś sposób zintegrować Twoje traumy z przeszłości i dzieciństwa. W miarę pracy w polu Twojej Duszy i uzdrawiania traumy dzieciństwa i przeszłości pracujemy z wibracją Duszy rodu i wzmacniamy wzorce, rodowe schematy zgodne z potencjałem rozpoznania Twojej Duszy w Źródle. Pokazuje Tobie te miejsca, które nie były uzdrowione na linki rodowej przodków i odkrywamy potencjał z nich płynący. Praca ta jest oczyszczaniem Twojego pola Duszy z wibracji traumy, a jej rezultaty napływają do Ciebie natychmiastowo i długo po sesji.

Dla kogo jest ten program?

Przekażę Ci całą wiedzę dotyczącą podstawy i zasady działania manifestacji i energetyki pieniądza oraz tego, co jest kluczowe do osiągnięcia wewnętrznego sukcesu i spełnienia w energii żeńskiej.

Retraumatyzacje

Jak się objawiają?

Jest wiele przykładów, które obserwuje lub których doświadczyłam na sobie - kiedy nie możesz połączyć się z tym, co duchowe i seksualne w sobie oraz nosisz poczucie winy za to, co czujesz i jak traktujesz siebie wewnętrznie.

Inny przykład to to kiedy pragniesz tworzyć i kreować z serca i Duszy i jednocześnie masz poczucie, że nie umiesz i nie możesz - to jest takie uczucie jakby ktoś stał na straży i zabraniał Ci wyrażać siebie.

W pracy z traumą i wewnętrznym dzieckiem kluczowe jest to, by nie doszło do retraumatyzacji w procesie, ponieważ to bardzo mocno blokuje kreatywność i to co duchowe w kobiecie.

Wiedza i Praktyka

Czego się nauczysz?

Intencja i Cel

tematy, których będziemy dotykać

Czym jest Kobiecość?

Są te te jakości w Tobie jak subtelność, Dusza, łagodność i celebracja miłości do siebie oraz bycie w tym i przy tym co jest dla Ciebie bezpieczne i dobre.

W rozwoju duchowym obserwuję bardzo często przekraczanie granic i siebie – są to tzw. retraumatyzacje duchowe i jest to wtedy, kiedy energia jednej kobiety pod wpływem rany matczynej blokuje potencjał, kreatywność i Duszę tej kobiety, która gdzieś obok poznaje i doświadcza bólu i cierpienia w sobie.

Podświadomie jesteśmy nauczone walczyć o uwagę, o to by nas ktoś zobaczył i szukamy miłości w partnerze lub matki w drugiej kobiecie wobec siebie samej i tej dziewczynki, która w naszym wnętrzu płacze, ponieważ ktoś kiedyś w przeszłości skradł jej Duszę.

Szczegóły

Program do zakupienia jako gotowy produkt. Po opłacie napisz do mnie w celu dodania Cię do grupy na Facebooku.

OPCJE INWESTYCJI:

1) Udział w programie – 2400 zł

2) Udział w programie + 1 sesja mentoringowa –  3800 zł

Nagrania odsłuchujesz w swoim czasie, nie musisz być na żywo, możesz dołączyć w każdej chwili.

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)