ANETA KOWALCZYK ART

Napisze tutaj krótko o ARTYŚCIE w każdym z nas. W miarę pracy wewnętrznej nad sobą i uzdrawiania traum zaczęłam odzyskiwać kontakt z Duszą, z czasem zaufałam i pozwoliłam się jej prowadzić w każdej dziedzinie życia. To Dusza wskazała mi drogę pracy z ludźmi poprzez uzdrawianie miłością Stwórcy, to Dusza nauczyła mnie czytać w Kronikach Akaszy, to Dusza pokazała i przypominała, że świat jest bezpieczny i piękny. To dzięki Duszy odzyskałam kontakt z tym duchowym niebiańskim wymiarem Aniołów i Istot Światła, to DUSZA...

Wszystko, co osiągnęłam zawdzięczam prowadzeniu mojej Duszy i otwarciu się na jej głos. Dzięki Duszy stałam się kreatorką i ARTYSTKĄ SWOJEGO ŻYCIA. Moja Dusza to moja moc, czuję Jej miłość i światło, czuję Jej codzienne wsparcie..

Moje warsztaty są tworzone w zgodzie z najwyższą energią miłości i prowadzone przez Siłę Wyższą. Moja Dusza jest przekaźnikiem tego, co duchowe w to, co ziemskie i materialne. Na sesjach indywidualnych współpracuję ze swoją Duszą i jej Boską Inteligencją. Obrazy, jakie maluję są kreacją i pomysłem od mojej Duszy i jej Duchowych Opiekunów, to z nieba przychodzą wizje do tego, co namaluję i jaki opis powstanie. Moja twórczość niesie wysoką wibrację samego Źródła i intencję najczystszej miłości, ku dobru nas wszystkich.

Na mojej stronie znajdziesz wiele gotowych warsztatów, medytacji i inspiracji do zmiany Twojego życia, po to byś obudził/a w sobie swoją PEŁNĄ ARTYSTYCZNEJ KREACJI DUSZĘ.

Tutaj dzielę się z Tobą tym, jak moja Dusza przemawia przez moje ręce poprzez OBRAZY INTUICYJNE.