Ja Artystka

Napisze tutaj krótko o ARTYŚCIE w każdym z nas. W miarę pracy wewnętrznej nad sobą i uzdrawiania traum zaczęłam odzyskiwać kontakt z duszą, z czasem zaufałam i pozwoliłam się jej prowadzić w każdej dziedzinie życia. To dusza wskazała mi drogę pracy z ludźmi poprzez uzdrawianie miłością Stwórcy, to dusza nauczyła mnie czytać w Kronikach Akaszy, to dusza pokazała i przypominała, że świat jest bezpieczny i piękny. To dzięki duszy odzyskałam kontakt z tym duchowym niebiańskim wymiarem Aniołów i Istot Światła, to dusza…

Wszystko, co osiągnęłam zawdzięczam prowadzeniu mojej duszy i otwarciu się na jej głos. Dzięki duszy stałam się kreatorką i ARTYSTKĄ SWOJEGO ŻYCIA. Moja dusza to moja moc, czuję jej miłość i Światło, czuje jej codzienne wsparcie..

Moje warsztaty są tworzone w zgodzie z najwyższą energią miłości i prowadzone przez Siłę Wyższą. Moja dusza jest przekaźnikiem tego, co duchowe w to, co ziemskie i materialne. Na sesjach indywidualnych współpracuję ze swoją duszą i jej Boską Inteligencją. Obrazy, jakie maluję są kreacją i pomysłem od mojej duszy i jej Duchowych Opiekunów, to z nieba przychodzą wizje do tego, co namaluję i jaki opis powstanie. Moja twórczość niesie wysoką wibrację samego Źródła i intencję najczystszej miłości, ku dobru nas wszystkich.

Na mojej stronie znajdziesz wiele gotowych warsztatów i inspiracji do zmiany Twojego życia, po to byś obudził/a w sobie swoją PEŁNĄ ARTYSTYCZNEJ KREACJI DUSZĘ.

Tutaj dzielę się z Tobą tym, jak moja dusza przemawia przez moje ręce poprzez OBRAZY INTUICYJNE.