Warsztat online

DUCHOWE OBJECIE ŁONA

KOBIECOŚĆ SEKSUALNOŚĆ CIAŁO

Łono może być tematem tabu lub obfitości i przyjemności. W łonie zapisane są historie Twojego przyjścia na świat, Twojej matki i ojca oraz przodków. Łono to życie, kreatywność i wyrażanie tego kim jesteś w sobie naprawdę.

Emocje, dziecko i dorosłość w Tobie - łono to kobiecość i energia Duszy zamknięta w ciele. Przyjmując siebie i zapisany wokół łona ból i historię otwierasz się na błogosławieństwo, wolność i płodność Duszy w ciele.

O co chodzi tak naprawdę w łonie i czym ono jest...?

Każda kobieta mniej lub bardziej świadomie, pośrednio lub bezpośrednio doświadczyła na sobie zranień w obszarze kobiecości, seksualności i łona. To ten obszar najczęściej uzdrawiam prowadząc kobiety w ich procesach powrotu do siebie. 

Kobiety matki, które abortowały lub poroniły, łono po traumie seksualnej i porodowej, kobiety, które zdradzały i prostytuowały. Żony wykorzystywane przez mężczyzn i małe dziewczynki szukajcie ojca w kolejnym związku oraz te, które same bez wsparcia ogarniają dom, dzieci i życie zawodowe.

 

Przeprowadzę Cię przez warsztat, na którym dotkniemy tematów tabu w Twoim bólu i procesie powrotu do siebie. Przestrzeń ta intymna i stworzona tylko dla odważnych i gotowych przyjąć swoje łono i subtelność Duszy w sobie dorosłych kobiet. Warsztat będzie dotykał tematów związanych z obszarem łona i wsparciem Ciebie w uzdrowieniu traum zapisanych w tej sferze kobiecej.

DLA KOGO TEN WARSZTAT:

Warsztat dotykał będzie wszelakich tematów związanych z uzdrowieniem Twojej KOBIECOŚCI I ŁONA. Bazował będzie na prowadzeniu Źródła i moim 7 letnim doświadczeniu w uzdrawianiu seksualności, Duszy, kobiecości i ŁONA.

Twoje łono to Twój dar życia w kobiecości

NA CO WPŁYWAJĄ TRAUMY I ZRANIENIA W OBSZARZE ŁONA?

Lecząc i uzdrawiając swoją seksualność i łono odpamietujesz swoją naturalność, zwiewność i świętość kobiecości i Duszy, to dlatego tak ważna jest miłość i objęcie siebie wdzięcznością i dobrem do siebie samej.

Kobiecość to czułość, delikatność i bycie blisko Duszy

JAKICH TEMATÓW DOTKNIEMY?

Dostaniesz ode mnie wsparcie i prowadzenie do najbardziej intymnych i wypartych miejsc w Twojej kobiecej naturze oraz odczujesz swoją dzikość, wibrację Duszy i esencję. Wprowadze Cię w głęboki proces uzdrowienia łona i wszystkich doświadczeń w nim ukrytych. Rozkodujesz kreatywność i potęgę bycia blisko siebie w kontakcie z KOBIECOŚCIĄ.

Szczegóły

Start: 13.10 godz. 10.00 Miejsce: prywatna grupa Facebook Forma: medytacje i procesy prowadzone, celebracja piękna i pisemne ćwiczenia z Duszą

INWESTYCJA:

600 zł cena do 13.10 godz. 24.00,

potem 800 zł

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)