warsztat online:

Kobieta i Jej Łono - Ukochanie

Warsztat ŚWIADOMOŚCI TWEJ KOBIECOŚCI

Warsztat dla KOBIET oczyszczający ich stan emocjonalny, energetyczny, mentalny i fizyczny ich kobiecości, seksualności i cielesności.

Twoje łono, Twoja joni to siedziba i SANKTUARIUM TWOJEJ KOBIECOŚCI.

Twoje ciało, ten święty obszar pokazuje co masz w sobie, co jako kobieta nosisz, ile bólu i traum, pokazuje czy czerpiesz przyjemność ze swej seksualności i kobiecości, czy dajesz sobie prawo do przyjmowania, do brania, czy jako kobieta doświadczasz stanu przedmiesiączkowego jak coś strasznego czy wręcz celebrujesz ten akt obumarcia Twej wewnętrznej kobiecości, czy Twoja owulacja to czas kiedy wydajesz plony, rodzisz kreację i otwierasz jakiś nowy w życiu cykl.

Czy Twoje ciało nosi szacunek i wdzięczność do tego, że jesteś kobietą..?
Jak traktujesz siebie i swoje ciało?
Czym jest dla Ciebie seksualność i seks?
Czy rozumiesz czym jest Twa kobiecość?
Czy doświadczasz w pełni swoją seksualność?
Czy Twoje ciało to ŚWIĄTYNIA?
Czy Ty jesteś BOGINIĄ?

Tak, to co w Was kobietach kobiece ma przełożenie na całą Twoja istotę, Twoja seksualność to nie tylko to co świadome, to co wiadome, zewnętrzne i cielesne, to potężna głębia energetyczna Twojej kobiecości. Twoje łono, joni to nie tylko seksualność i seks, to nie tylko części ciała. Ty jesteś potężną istotą energetyczną zamkniętą w materii Twojego ciała.

Poprowadzę Cię w głęboką wewnętrzną pracę gdzie zintegrujesz, poczujesz i uwolnisz wszytko to co Twoją kobiecością nie jest. W zamian za to przyjmiesz i doświadczysz na nowo to czym TWE CIELESNE SAKRUM KOBIECOŚCI jest.

Co będziemy robić?

Po pierwsze...

uświadamiać co w sobie nosisz, jakie dysfunkcje i szukać ich źródła. Uzdrawiać i oczyszczać to wszystko w Tobie co blokuje Ci prawdziwe i piękne postrzeganie i zrozumienie swojej KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI. Uwalnianie tego głębokim procesem medytacji wejścia w Twoje łono. Ukochanie Twojej prawdy energią Matki Marii i Marii Magdaleny, Jezusa Chrystusa i Archanioła Michała. Dodatkowo dla chętnych dzielenie się i pisania o tym na warsztatowej grupie

Po drugie...

teoria pokazująca Ci, że Twoja seksualność to coś więcej niż samo ciało i akt fizyczny. To potężna moc kreacji i tego KIM JESTEŚ. Zdjęcie tabu z Twojej cielesności, seksualności i kobiecości. Wytłumaczę subtelne i kosmiczne znaczenie Twojej kobiecej energii

Po trzecie...

wprowadzać w Tobie nowe, w zgodzie z Tobą, z Twoja dusza i miłością Źródła oraz godnością Ciebie jako KOBIETY BOGINI. Zamknięcie Twojego łona i seksualności w POTĘDZE PRAWDY, MIŁOŚCI I KOBIECEJ WŁADZY jaką w sobie masz – transformująca medytacja z energią Proroka Jonasza i Świętego Charbela

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla wszystkich kobiet gotowych na głęboką i prawdziwa podróż do ich łona – SACRUM ICH KOBIECOŚCI, bez tabu i owijania w bawełnę jak jest.. Masz być otwarta, masz być gotowa, a przede wszystkim świadoma tego kim jesteś i jaka potęgę energii seksualnej w sobie nosisz. Twoja kobiecość to cząstka BOSKIEJ ENERGII, potężnej kreacji i manifestacji- jesteś czystsza i świętsza niż Ci się wydaje..

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli dotyka Cię choć jeden poniższy punkt:

Co otrzymasz w zamian?

Ten warsztat to nie będzie pipcenie o szczegółach. To nie będzie tylko omawianie tematu – to będzie zmiana, uwolnienie, głębokie doświadczenie tego KOBIECEGO TEMATU. Warsztat będzie bardzo głęboki i nastawiony na mocną i konkretną pracę z wysokimi energiami. Doświadczysz głębokiej i trwałej zmiany. To nie jest praca na płytkim poziomie. To jest i będzie praca na poziomie Twojej duszy, to jest uzdrawianie komórkowe, praca z energią samego BOSKIEGO ŹRÓDŁA.

Zapraszam wszystkie KOBIETY – matki, córki, żony, partnerki, samotne panny, wdowy i kochanki. Oczyścimy z Ciebie to co nie jest Twoje!

Szczegóły

Warsztat do zakupienia jako gotowy produkt – zawiera nagrania wideo (praktyczne medytacje plus teoria).
Wszystkie filmy są zapisane na tajnej grupie warsztatowej na Facebooku, po wykupieniu warsztatu dostajesz dostęp do grupy plus moje wsparcie podczas przerabiania materiału.

INWESTYCJA

450 zł

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.

PŁATNOŚĆ

PayPal – corkaboga.kontakt@gmail.com

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną – NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.