warsztat online:

Kobieta i Jej Łono - Ukochanie

Warsztat ŚWIADOMOŚCI TWEJ KOBIECOŚCI

Warsztat dla KOBIET oczyszczający ich stan emocjonalny, mentalny i fizyczny ich kobiecości, seksualności i cielesności.
🌸 Twoje łono, Twoja yoni to siedziba i SANKTUARIUM TWOJEJ KOBIECOŚCI. To obszar odpowiadający za kreacje oraz realizację planu Duszy. To tam jest zapisane MISTERIUM TWOJEJ KOBIECOŚCI. 🌸

Ten święty obszar miednicy pokazuje ile bólu i traum jest zapisanych w historii Twojej kobiecości. Łono mówi prawdę o tym czy jesteś otwarta na przyjmowanie od Wszechświata i innych ludzi, czy blokujesz podswiadomie Siebie i przejaw kreacji z łona i Duszy.

Czy jako kobieta spełniasz się w roli córki, żony/partnerki i matki?
Czy Twoja Dusza i Ty żyjesz według pasji serca?
Jak traktujesz swoje ciało, czy dbasz o to czym się żywisz?
Czym jest dla Ciebie seksualność, święty dotyk i seks?
Czy celebrujesz siebie i swoją sensualność?
Czy znasz swoje święte "tak" i mocne "nie"?

Twoje ciało to ŚWIĄTYNIA, a Ty jako Dusza jesteś BOGINIĄ! Tak, to co w Was kobietach kobiece ma przełożenie na całą Twoja istotę, Twoja seksualność to nie tylko to co świadome, to co wiadome, zewnętrzne i cielesne, to potężna głębia energetyczna Twojej kobiecości. Twoje łono, yoni to nie tylko seksualność i seks, to nie tylko części ciała – Ty jesteś boską istotą energetyczną zamkniętą w materii Twojego ciała.

 

Poprowadzę Cię w głęboką wewnętrzną pracę gdzie uwolnisz wszytko to co Twoją kobiecością nie jest. W zamian za to przyjmiesz i doświadczysz na nowo to czym TWE CIELESNE i BOSKIE SAKRUM jest. 

Co będziemy robić?

🌸 Po pierwsze...

…uświadamiać co w sobie nosisz, jakie dysfunkcje i szukać ich źródła. Dodatkowo dla chętnych dzielenie się i pisania o tym na warsztatowej grupie. Uzdrawiać i oczyszczać to wszystko w Tobie co blokuje Ci prawdziwe i piękne postrzeganie i zrozumienie swojej KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI. Uwalnianie tego głębokim procesem medytacji wejścia w Twoje łono. Ukochanie Twojej prawdy energią Matki Marii, Archanioła Michała i Marii Magdaleny.

🌸 Po drugie...

…uwalnianie tego głębokim procesem medytacji wejścia w Twoje łono. Ukochanie Twojej prawdy energią Matki Marii, Archanioła Michała i Marii Magdaleny. Teoria pokazująca Ci, że Twoja seksualność to coś więcej niż samo ciało i akt fizyczny. To potężna moc kreacji i tego KIM JESTEŚ. Zdjęcie tabu z Twojej cielesności, seksualności i kobiecości. Wytłumaczę subtelne i kosmiczne znaczenie Twojej kobiecej energii.

🌸 Po trzecie...

…wprowadzać w Tobie nowe, w zgodzie z Tobą, z Twoja Duszą i miłością Źródła oraz godnością Ciebie jako KOBIETY BOGINI. Zamknięcie Twojego łona i seksualności w POTĘDZE PRAWDY, MIŁOŚCI I KOBIECEJ DELIKATNOŚCI jaką w sobie masz, przyjęcie łona w objęcia Świętej Rity.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla wszystkich kobiet gotowych na głęboką i prawdziwa podróż do ich łona – SACRUM ICH KOBIECOŚCI, bez tabu i owijania w bawełnę jak jest! Dla kobiet mających odwagę przyznać się przed samą sobą, że pragną nowej pięknej relacji z samą sobą. No warsztacie poczujesz się pełna miłości, a przede wszystkim odczujesz świadomie to jak piękną kobietą jesteś i jaką potęgę energii seksualnej w sobie nosisz. Twoja kobiecość to cząstką BOSKIEJ ENERGII, potężnej kreacji i manifestacji Źródła – jesteś czystsza i świętsza niż Ci się wydaje, ja pomogę Ci to odpamiętać. 

Co otrzymasz w zamian?

Ten warsztat to nie będzie pipcenie o szczegółach. To nie będzie tylko omawianie tematu – to będzie zmiana, uwolnienie, głębokie doświadczenie tego KOBIECEGO TEMATU. Warsztat będzie bardzo głęboki i nastawiony na mocną i konkretną pracę z wysokimi energiami. Doświadczysz głębokiej i trwałej zmiany. To nie jest praca na płytkim poziomie. To jest i będzie praca na poziomie Twojej Duszy, to jest uzdrawianie komórkowe, praca z energią samego BOSKIEGO ŹRÓDŁA

Szczegóły

Warsztat zawiera teorię i medytacje, które pomogą Ci
spotkać się ze zraniona kobietą w sobie i połączyć się z Duszą.

Po wykupieniu warsztatu dostajesz dostęp do grupy
plus moje wsparcie podczas przerabiania materiału.

Czas trwania: 4 tygodnie. Miejsce: tajna grupa Facebook.

INWESTYCJA

800 zł 

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.

PŁATNOŚĆ

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną – NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.