kobieta mocy

wsparcie i transformacja blokad, które doprowadzą Cię do wewnętrznej i zewnętrznej zmiany

Jest to prowadzenie dla kobiet, które chcą w połączeniu z mocą swojej Duszy odzyskać siebie i dokonać żywej, namacalnej zmiany w swoim życiu. Pracować będziemy podczas sesji mocy, w oparciu o Twoje wewnętrzne przewodnictwo i wprowadzać zmiany w życiu zewnętrznym. Jest to praca na głębokich poziomach Twojej Duszy, ciała i podświadomości, do których sama nie masz dostępu lub których boisz się i nie wiesz jak podejść, uzdrowić i z miłością Ciebie jako kobiety dotknąć. Jest to proces, który wesprze Ciebie w poszukiwaniach siebie na nowo i trwałej zmiany tego co już nie służy.

Czym jest moc naszej kobiecości i jak ona wspiera Ciebie?

Moc czerpiemy z wewnętrznych doświadczeń, ale tylko wtedy kiedy są one w pełni uzdrowione i przetransformowane, nasza kobieca moc nigdy nie płynie z popychania się i robienia czegoś wbrew sobie i na siłę.

Nauczyłam się w swoim procesie pracy wewnętrznej nad sobą, że nie pójdę dalej w życiu, finansach, relacjach, zdrowiu, wyglądzie jeśli nie wrócę po tą małą dziewczynkę w sobie, która gdzieś utknęła w przeszłości na jakimś etapie traumy i zranienia. 

Uzdrawiając tą małą część siebie wpłynęło to na to jaka jestem i staję się jako kobieta, matka i żona. Wprowadzone zmiany w poranionych i zagubionych częściach dziecka wewnętrznego we mnie pomogły mi uzdrowić i wpłynęły na sukces zawodowy.

Moc kobiecą rodzi się i leży tuż przy Twojej traumie, największej słabości i trudności i to tam potrzebujesz wrócić i uzdrowić, aby móc ruszyć w pełni mocy siebie jako kobiety w połączeniu z Duszy i miłością własną.

Dla kogo jest to prowadzenie i jak wyglądać będzie od strony praktycznej?

Moc kobiety budzi się wtedy, kiedy stajesz sama ze sobą w prawdzie i przestajesz zapychać swoje dziury i braki wewnętrzne czymś co jest tylko materialne i płynie z zewnątrz. Skupiać się będziemy na odszukaniu w Tobie tych miejsc, gdzie jest moc Ciebie jako kobiety, która żyje w zgodzie ze sobą i opiera się na głosie serca, intuicji i własnej Duszy.

Czego możesz się spodziewać po pracy ze mną i jakich rezultatów oczekiwać?

Dla jakich kobiet jest wsparcie i prowadzenie Kobieta Mocy?

Metody

Jak będziemy pracować?

WAŻNE: Cały proces Kobieta Mocy ma na celu nauczyć Ciebie stawiania się na pierwszym miejscu, po to by móc być dla siebie i swojej kobiecości, ciała i Duszy a potem z przestrzeni mocy i pełni dzielić się sobą z innymi. W pracy nad sobą podczas sesji mocy wprowadzisz zmiany w swoim wnętrzu w zgodzie z tym jak prowadzi Ciebie Dusza a to wpłynie na Twoją codzienność i inne sterty Twojego życia. Jest to proces na tyle głęboki i delikatny, aby zmiany w Tobie były trwałe, a Ty jako Dusza i kobieta pokochała siebie na najgłębszym ludzkim poziomie.

Szczegóły inwestycji i dane do płatności:

PAKIETY MOCY:

1 SESJA MOCY – 300 ZŁ*

5 SESJI MOCY – 1400 ZŁ

10 SESJI MOCY – 2600 ZŁ

15 SESJI MOCY – 3600 ZŁ

* sesja trwa 60 minut 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)