Mentoring biznesowy

kobiecość kreatywność potencjał

współkreowanie Twojego biznesu z Duszą i marki osobistej

Zapraszam Cię w podróż po Twoją wewnętrzną moc, którą wykorzystasz do działania i wprowadzenia zmian w Twoim życiu zawodowym i osobistym, po to by zacząć kreować biznes w zgodzie z Duszą i własną markę osobistą. Pomogę Ci odkryć potencjał Duszy i wykorzystać swoje duchowe dary i talenty po to, by zacząć w lekkości tworzyć i kreować nowy rozdział w swoim życiu i biznesie. Przy mnie nauczysz się podążać za głosem swojej Duszy i manifestować sukces finansowy, wewnętrzną satysfakcję i spełnienie odkrywając swojej powołanie i działając w zgodzie z tym jak prowadzi Ciebie Dusza.

Tworzenie własnego biznesu z Duszą wymaga cierpliwości, wewnętrznej siły Twojej Duszy i zaufania do tego o co prosi Cię ona w materii. Byłam w miejscu, w którym kręciłam się w kółko, bojąc się większych finansowych inwestycji i wracałam do miejsca w sobie, gdzie wciąż żyła i kierowała mną moja wewnętrzna dziewczynka i trauma. Wtedy poczułam, że potrzebuje jeszcze większego wsparcia po to, by wrócić i uzdrowić te części mnie we mnie, które tak bardzo bały się tego co...
...powiedzą inni, kiedy odniosę sukces
....zrobię jeśli się nie uda
...co powiem bliskim kiedy wybiorę swoją Duszę i siebie

...i to najstraszniejsze...
...co zrobię jak zostanę z tym wszystkim sama... to właśnie tam była we mnie trauma!

Kiedy kreujesz swoją markę osobistą i biznes z Duszą tak naprawdę nie sprzedajesz ofert i usługi a swoją autentyczność, kontakt z Duszą i energię. Ludzie przychodzą do Ciebie, ponieważ na poziomie Duszy wewnętrznie wiedzą i czują to, że jesteś w stanie im pomóc iśc tam, gdzie pragnie ich ciało, układ nerwowy i serce.

Nigdy...
...nie rób czagoś na co czujesz, że nie jesteś wewnętrznie gotowa
...nigdy nie wątp w plan Duszy, swój potencjał i głos powołania

Nie umniejszaj sobie na tle innych biznesów, marek osobistych i kobiet, ponieważ JESTEŚ JEDYNA I UNIKATOWA, a ja jestem po to, aby wesprzeć Twoją ścieżkę i to co masz do przekazania innym. Wykreujemy razem Twoją markę osobistą i duchowy biznes, dzięki któremu odmienisz swoje życie zawodowe i osobiste.

Dlaczego tak ważne jest wspierać siebie i swój układ nerwowy w biznesie z duszą?

- wychodząc do świata ze swoją usługą czy ofertą otwierać się w Tobie będą wszelakie nieuzdrowione blokady mentalne i traumy (potrzebujesz się tym zająć i otoczyć je uzdrowieniem i miłością akceptując, przyjmując i integrując traumę)

- pracując z klientami otwierać się będą w Tobie i poruszać mechanizmy obronne, przeniesienia i projekcje, które wpływają na to jak traktujesz siebie i swoich klientów (uczymy się tutaj konstruktywnego stawiania granic sobie i swojemu wewnętrznemu dziecku oraz swoim klientom, po to by nie obciążać swojego ciała i układu nerwowego nie swoją traumą)

- pracując z mentorem przejmujesz jego wiedzę, wypracowane umiejętności i zdobyte doświadczenie i możesz wykorzystać to w swoim własnym biznesie, praktykując jednocześnie zaufanie do własnej Duszy i wykorzystując swoje własne doświadczenie w pracy ze swoimi klientami (odnajdujesz swój własny indywidualny potencjał Duszy i kreujesz produkty i oferty w zgodzie z jej prowadzeniem wykorzystując kreatywność i Twoje doświadczenia jako kobiety), wtedy Twoje ciało i układ nerwowy daje Ci znaki czy podążasz we właściwą stronę w swoim biznesie z Duszą

- reakcje z Twojego układu nerwowego i ciała świadczą o tym czy jest w Tobie trauma i pokazują Tobie te części Ciebie w Tobie, które wymagają głębszej pracy, integracji i uzdrowienia (potrzebujesz popracować z traumą na poziomie ciała i zapisów w układzie nerwowym po to, by móc w lekkości wyjść do świata i przyjmować finansową obfitość, czyli otworzyć się na przyjmowanie)

- w pracy z traumą w biznesie i podczas kreowania marki osobistej Twoja Dusza wspiera Ciebie tylko wtedy, kiedy Twoje ciało i układ nerwowy nie jest w zamrożeniu i czuje się bezpiecznie (regularna praca z układem nerwowym jest kluczowa, aby Twoja wewnętrzna dziewczynka wspierała Twoje działania, a pracując na częściach traumy dochodzi do uzdrowienia i integracji Ciebie jako kobiety, Twojego kreatywnego biznesu i marki osobistej oraz rozkwitu potencjału Duszy)

jak wygląda praca w biznesie z duszą i kreowanie swojej marki osobistej?

Prowadzę Cię przez proces, gdzie krok po kroku przyglądamy się temu co blokuje Ciebie w wyjściu do świata ze swoim darem, potencjałem czy ofertą i usługą po to, by w zgodzie z Twoją Duszą, układem nerwowym i ciałem wykreować swoją markę osobistą i prosperujący biznes z Duszą.

W swojej pracy opieram się na założeniu, które jasno i klarownie pokazuje, że najistotniejsze jest przebywanie w wibracji i energii swojej Duszy, jak również zaufanie do jej prowadzenia. Pokazuję Tobie to co jest możliwe do wykreowania i dostępne dla Ciebie jako kobiety kreatorki własnego życia, ktora poddaje się prowadzeniu wewnętrznej mocy.

Spotykamy się na sesjach mentoringowych w procesie 4, 8 lub 12 tygodniowym, gdzie pracujemy z Twoją traumą, układem nerwowym i ciałem po to, byś zaczęła kroczyć ścieżką Duszy i życiowego powołania. Moją intencją jest pokazanie Ci, że masz w sobie wszystko co jest potrzebne, aby stworzyć swój biznes i zarabiać na własnej marce osobistej.

Mentroing zapewnia moje wsparcie i prowadzenie poza sesjami przez komunikator Messenger lub WhatsApp. Sesje odbywają się na Zoom, Skype lub Messenger i są nagrywane na życzenie klienta. Inwestując w mentroing biznesowy dostajesz dostęp do soul coachingu grupowego dla kobiet "Obudź w sobie mistrza".

Zgłoszenie

napisz do mnie

SESJA MENTORINGOWA:
1 SESJA 90 MIN - 1200 ZŁ
1 SESJA 60 MIN - 800 ZŁ

PAKIET 4 TYGODNIOWY*:
4 SESJE - 4000 ZŁ
Płatność ratalna: 2 x 2200 zł

PAKIET 8 TYGODNIOWY*:
8 SESJI - 6000 ZŁ
Płatność ratalna: 2 x 3300 zł

PAKIET 12 TYGODNIOWY*:
12 SESJI - 8000 ZŁ
Płatność ratalna: 2 x 4400 zł

* sesja w pakiecie trwa 90 min

FORMA PŁATNOŚCI:
Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 
Przelew bankowy:  Aneta Kowalczyk – 44 1160 2202 0000 0003 2169 5177

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i polityka prywatności.

Dla kogo jest ta oferta?

- dla kobiet, które czują, że utknęły w swoim biznesie z Duszą i chcą nauczyć się transformować blokady na ścieżce terapeutki, coachki, uzdrowicielki i mentorki
- dla kobiet, które pragną stworzyć swój biznes od podstaw i zarabiać w zgodzie ze swoja Duszą i powołaniem
- dla kobiet, które chcą obudzić w sobie moc kobiecą, kreatywność i swój duchowy potencjał
- dla kobiet, które mają biznesy z Duszą i chcą zacząć zarabiać więcej lub otworzyć swoje ciało i układ nerwowy na przyjmowanie większych kwot finansowych i wymarzone klientki
- dla kobiet, które chcą stać się niezależne w swoim biznesie z Duszą i nie oddawać swojej wewnętrznej mocy na zewnątrz
- dla kobiet, które pomagają innym i są gotowe na nowy etap w swoim życiu zawodowym i osobistym.

twój biznes jest odzwierciedleniem ciebie i twojej energii, czy jesteś gotowa na zmiany?

twój nowy poziom jest już dostępny, wystarczy że sobie i swojej duszy zaufasz. ja cię wesprę, poprowadzę i dodam mocy i energii!