Mentoring

TERAPEUTYCZNO
DUCHOWO
BIZNESOWY

Jesteś Źródłem Wszelkiego Bogactwa

odzyskaj do niego dostęp
odkrywając i niwelując blokady

Największe blokady na finanse są w seksualności i tym, kim jesteś naprawdę.
Seksualność to jedność z ciałem i Bogiem, to życie według tego, co mówi serce i jak czujesz się wewnętrznie.

Traumy i zaniedbania Ciebie w dzieciństwie niosą ogromne starty duchowe, to dlatego ludzie nie mogą wejść dalej w satysfakcji wewnętrznej i finansowej. Idąc głębiej i dalej każde zranienie powoduje energetyczną dziurę braku w Tobie. Jeśli masz blokady w sferze finansowej, to nosisz podświadomie wypartą traumę dziecka wewnętrznego i zranień w obszarze seksualności.

Duchowość to ciało i bycie w sobie, pieniądze to to, czy szanujesz i cenisz siebie, a rozwój Duszy nie musi boleć wystarczy, że wsłuchasz się w serce. Rozpuszczamy z miłością i duchową głębią wszelakie blokady zapisane w ciele oraz walkę o byt i przetrwania, która płynie z dzieciństwa i różnych życiowych trudnych doświadczeń.

Moja praca i wsparcie polega na tym, że stoję jako akuszerka i towarzyszę Tobie w Twoich ponownych narodzinach poprzez pracę z wewnętrznym dziekiem i czytając Twoją Duszę przeprowadzam Cię przez proces uleczenia traum i odkodowaniu tego po co tu jesteś.

Twojej życie może być darem, jeśli tylko tego zapragniesz. Jeśli chcesz, podam Ci rękę i przejdziemy ten proces razem, z miłością i szacunkiem spotykając się z tym, co trudne i kreując nowe życie w zgodzie z Twoim wewnętrznym prowadzeniem.

Co zyskasz pod moim prowadzeniem?

- nauczę Ciebie wszystkich metod, które znam i które pomogły mi uzdrowić relacje z ciałem i boskością

- pokażę Ci, czym jest świętość seksualna i jak nią kreować życie i przyciągać pieniądze

- nauczysz się manifestować to, wszystko czego pragniesz i zaczniesz żyć w zgodzie z sercem

- odzyskasz kreatywność i uleczysz zranienia, które zablokowały Ci Ciebie

- zaczniesz kreować życie i biznes w zgodzie z sercem, odwagą oraz pewnością siebie

jak wygląda takie prowadzenie?

Mentoring jest inwestycją w proces, który trwa 12 tygodni - każda sesja w pakiecie trwa 90 min, składa się ze wstępu, głębokiego uzdrawiającego procesu oraz zakończenia. Przy zakupie 12 tyg pakietu możliwa jest płatność ratalna. Spotkania odbywają się regularnie raz na tydzień oraz istnieje możliwość zakupu pojedynczej sesji i po niej zdecydowaniu o dalszej kontynuacji w procesie 12 tygodniowego mentoringu.

Wskazówki, jakie do Ciebie przypłyną są po to, by pomóc Ci wykreować życie marzeń oraz ruszyć w stronę powołania i dzielenia się swoim darem i duchowym potencjałem ze światem.
Wewnętrzne dziecko i Kroniki Akaszy to priorytet sesji i to dzięki spotkaniu się z tymi aspektami wraca do Ciebie duchowa mądrość i wewnętrzne przewodnictwo oraz głębokie i trwałe uzdrowienie traum Twojej Duszy, blokad finansowych oraz ciała i seksualności w kontakcie z Duszą.

Zgłoszenie

napisz do mnie

SESJA MENTORINGOWA:
1 SESJA 90 MIN - 800 ZŁ
1 SESJA 60 MIN - 600 ZŁ

PAKIET 12 TYGODNIOWY:
12 SESJI - 9600 ZŁ
Płatność ratalna: 3 x 3200 zł

FORMA PŁATNOŚCI:
Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 
Przelew bankowy:  Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i polityka prywatności.