MISTYCZNE PROCESY DUCHOWE

„Mistyczne procesy duchowe” to grupa na Facebooku dla osób, które chcą skorzystać i poczuć uzdrowicielska energię Źródła i Duchowych Przewodników, wraz z moja Duszą stworzyłam przestrzeń teorii i medytacji, związanych z konkretnym blokiem tematycznym (poniżej znajdziesz opis tych medytacji, które się już odbyły i są dostępne na grupie) :

1 MEDYTACJA traumy porodowe – uzdrawianie relacji z mamą i Twój duchowy poród  (uzdrowienie traumy porodowej i proces z energią św. Anny i Matki Marii oraz Marii Magdaleny):

„Jako człowiek nosisz blokady w ciele, które odziedziczyłaś/-eś w genach od matki po porodzie oraz w tym co traumatyczne i co zadziało się przy traumie porodowej.

Traumy porodowe są najcięższymi traumami z naszego dzieciństwa i odgrywają ogromną rolę w życiu dziecka. Ludzie doświadczają trudnych porodów, dlatego że sami żyją w traumach oddzielenia od Źródła mocy w sobie oraz noszą ranę odrzucenia od mamy.

Zapraszam Cie na duchowy GŁĘBOKI PROCES ze zranieniami w tym obszarze, gdzie pod prowadzeniem Źródła uwolnię z Tobą bloki energetyczne powstałe w traumie porodowej oraz dotkniemy relacji z mamą i tego jak wpływa na Twoje życie.

💛 Jakie objawy daje trauma porodowa?

– niemożność wzięcia oddechu w życiu i poczucie utknięcie czy zamrożenia w ciele na odczuwanie przyjemności 

– brak ruchu naprzód plus energetyczne osłabienie w życiu i niemożność skontaktowania się z emocjami zamrożonymi w ciele

– wieczne poczucie lęku i zagrożenia oraz brak dostępu do mocy i siły oraz energii życiowej 

– niemożność zajścia w ciążę i wydania na świat życia 

💛 Czego możesz oczekiwać po procesie?

– proces pomoże Ci uwolnić bloki energetyczne i uwikłanie w traumę czyli poczujesz się lepiej i lżej kiedy pozwolisz sobie spotkać z wewnętrznym odrzuceniem i uwolnisz emocje z nim związane, a które są zatrzymane w traumie porodowej

– połączysz się z Duszą na głębokim duchowym poziomie oraz odczujesz miłość mamy w ciele poprzez kontakt z wewnętrznym noworodkiem

– przejdziesz swój duchowy i ludzki poród jeszcze raz w kontakcie i ze wsparciem Duchowych Przewodników i energii Źródła, którym jesteś

– Twoje ciało się rozluźni i sprawdzisz skąd pochodzą dolegliwości psychosomatyczne związane z Twoim porodem, z których możesz nie mieć świadomości albo nie pamiętać porodu 

💛 Dla kogo ten proces?

– dla kobiet i mężczyzn po trudnym porodzie

– dla ojców z raną odrzucenia od mamy i brakiem akceptacji na swoją córkę, matkę lub żonę

– dla kobiet odrzucających i obwiniających siebie za to jaką mają relacje z matką lub dzieckiem

– dla osób, które pragną potomstwa, a nie mogą zajść w ciążę 

💛 Intencja na proces: połączyć się duchowo z mamą i zrozumieć na głębokim duchowym poziomie swoje traumy porodowe oraz uzyskać dostęp do tego co boskie i duchowe.

Uczestnicy będą mogli odsłuchać nagranie w pełni świadomie lub uwolnić blokady podczas snu, ponieważ Źródło wie gdzie i w którym miejscu w ciele jest zlokalizowana TRAUMA PORODOWA.

  _________________________________________________

2 MEDYTACJA – sny i wyobraźnia – jak komunikuje się ze mną Dusza i dziecko wewnętrzne w śnie?

„Twoje sny mają ogromne duchowe znacznie i są głosem Duszy lub dziecka wewnętrznego w Tobie. Im więcej koszmarów i niepokoju tym bardziej uciekasz od swojej duchowej natury i tego kim jesteś.

Przez kilka lat mojego życia wracał do mnie sen, który był dla mnie koszmarem, ale niósł też przesłanie o tym jak to jest żyć w lęku i traumie, dlatego każdy komunikat od Twojej Duszy ma znacznie.

W nocy możesz też dostawać boskie przekazy i inspiracje oraz wskazówki duchowe co zrobić, aby uzdrowić swoje życie oraz odzyskać kontakt ze swoją Duszą i tym jak Cię prowadzi w śnie.

🧡 Czego dowiesz się ze spotkania?:
– czym jest lęk dziecka w Tobie i czym są koszmary senne z przestrzeni duchowej i energetycznej
– odkodujesz to przesłanie od Duszy, które jest Ci potrzebne, aby mogło zajść uzdrowienie na głębokim duchowym poziomie
– dowiesz się czym są archetypy senne i jakie ważne symbole dają zranienia dziecka wewnętrznego w Tobie
– dotkniesz energii Duszy i jej przekazu podczas snu oraz dowiesz się w jaki sposób ona się z Tobą komunikuje
– nauczysz się rozróżniać symbole płynące z podświadomości od przekazów płynących z Duszy
– będziesz wiedzieć co zrobić kiedy pojawią się w Twoim życiu koszmary lub lęki senne
– nauczysz się pracy z wewnętrznym dziekiem podczas kontaktu z Duszą w śnie

Proces będzie obejmował wejście w podświadomość i odszyfrowanie co mówi Ci Twój cięgle powtarzający się sen oraz jakie przesłanie i symbolikę on kryje oraz zrozumienie komunikacji Duszy i jej sposobu przemawiania do Ciebie podczas snu.

Jeśli nie doświadczasz snów będziesz mógł/-a dowiedzieć się skąd płynie blokada na odczuwanie Duszy i rozmowy z nią w śnie oraz dowiesz się co wspólnego mają sny z traumą dziecka wewnętrznego w Tobie.

Opowiem również czym są tzw. „sny na jawie” i jakie mają znacznie dla rozwoju Twojej Duszy oraz po co i dlaczego warto pracować ze snami.”

🧡 Dla kogo ta medytacja: 

– dla osób, ktore mają problemy ze snem i lęki nocne

– dla osób po traumie związanej z wewnętrznym dzieckiem

– dla osób, które chcą odczytać symbolikę swoich snów

– dla Ciebie jeśli czujesz ten temat i ważność kontaktu z Duszą w śnie 

W medytacji pracujemy z symbolika snu oraz zwierzęcia mocy jak również z Energią Chrystusową i zielonym płomieniem mistrza duchwego Buddy.

INWESTYCJA:

400 ZŁ *

PŁATNOŚĆ:

Przelew bankowy:

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com

* po opłacie napisz do mnie i dostaniesz dostęp do grupy i możliwość korzystania z medytacji