O mnie

Pomagam uzdrawiać trudne dzieciństwo i odzyskać kontakt z Duszą. Jestem przewodnikiem duchowym i terapeutą, wszystko czego uczę najpierw doświadczyłam i sprawdziłam na sobie. W swojej pracy z ludźmi stosuje rożne metody, jednak mój największy dar to czytanie Kronik Akaszy oraz holistyczna praca z ciałem i traumą poprzez kontakt z wewnętrznym dzieckiem. Współtworzę też z innymi ich biznesy z Duszy i pomagam uwolnić blokady finansowe oraz odbudować poczucie wewnętrznej obfitości i satysfakcji zawodowej jako mentor duchowy i coach.

Moja Historia

Nazywam się aneta kowalczyk

Przez wiele lat żyłam będąc bardzo nieświadoma siebie i świata wokół mnie. Doświadczałam ogromnych wewnętrznych lęków, cierpiałam na depresję i wybuchy złości. Mogłam całymi dniami siedzieć w bezruchu i nic nie robić, bo wszystko było bezsensu i w ciemnych barwach. Byłam wiecznie zmęczona i senna, miałam ogromne problemy z koncentracją i byciem tu i teraz. Nie miałam żadnych głębszych zainteresowań ani pasji. Nie interesowało mnie nic poza zniknięciem z tego świata. Tak, byłam w takim stanie, że czasem nie chciało mi się żyć. Co więcej, wszystko to pięknie ukrywałam przed światem, zakładając maski i robiąc dobre miny do złej gry. Moje ciało dawało mi znaki, a ja nie chciałam słuchać, w liceum przez 2 lata cierpiałam na bulimię. W życiu dorosłym doświadczałam wielu objawów zespołu stresu pourazowego i dolegliwości psychosomatycznych.

W momencie przełomowym w moim życiu, kiedy urodziłam swoje pierwsze dziecko w „szpitalnych torturach” moja Dusza i ja wysiadłam całkowicie.

Czułam, że będąc matka staczam się z dnia na dzień na coraz to większe życiowe dno. Wizja szczęśliwego macierzyństwa legła w gruzach, bo kompletnie przestałam sobie radzić ze wszystkim, nasiliły się wszystkie moje problemy i zaczęłam się czuć coraz gorzej. Na sama myśl o wyjściu z domu dostawałam ataków paniki i uderzeń gorąca. Bałam się, wszystkiego się bałam, ludzi, świata, a nawet samej siebie. Swoje wewnętrzne rany i nieporadności przerzucałam na męża i dziecko. Czułam jak wewnętrznie się staczam.

Pamiętam jeden dzień w moim życiu, gdzie pękłam, tak wewnętrznie i głęboko – tego dnia z głębi serca zawołałam do Boga „ratuj mnie, bo ja nie umiem i nie chce tak dłużej żyć”. Płakałam wtedy jak dziecko i pozwoliłam sobie na ten wewnętrzny bunt i krzyk. Pierwszy raz w życiu wypowiedziałam dosadnie i mocno jak się czułam. To było jak najszczersza spowiedź przed sama sobą i przed Bogiem.

Po czasie usłyszałam subtelne wołanie mojej Duszy i hasło: „wewnętrzne dziecko”. Powoli zbadałam temat i poczułam, że to jest to – rozpoczęłam swój proces pracy z traumami dzieciństwa metodą wewnętrznego dziecka. Kawałek po kawałku odkrywałam najciemniejsze sekrety mojej podświadomości i przeszłości. Uzdrawiałam traumę seksualną, matczyną i ojcowską ranę. Pracowałam z emocjami, przekonaniami i ciałem. Z czasem łączyłam różne metody i formy pracy wewnętrznej nad sobą, odkrywałam też Kroniki Akaszy (Księgi Życia Twojej Duszy).

Jednym słowem poznawałam i ukochiwałam siebie na nowo.

Praca z traumami i wewnętrznym dzieckiem pomogła mi odzyskać kontakt z Duszą, co w więcej sprawiła, że większość moich opisanych wyżej problemów zniknęła na dobre.

Dzisiaj jestem sobą i kocham siebie miłością bezgraniczną

Moje życie stało się kolorowe i pełne pięknych doświadczeń. Jestem silna, jestem pewna siebie i mam odwagę mówić głośno swoją prawdę i to co tak naprawdę czuję. Żyję i buduję codzienność w zgodzie z własną Duszą. Wszystko co w życiu robię, robię najpierw dla mojej niej, to Ona jest dla mnie na pierwszym miejscu i dlatego cała reszta mojego życia sama się układa.

Uwielbiam bycie sama ze sobą w ciszy głębokiej medytacji, rozkoszuje się naturą i wszystkim, co niesie wysokie wibracje. W wolnym czasie maluję obrazy intuicyjne i spędzam czas na poszerzaniu świadomości tego kim jestem, interesuję się szeroko rozumianym rozwojem duchowym i osobistym oraz pracą z Energią Boskiego Źródła. 

Na co dzień jestem spełnioną mamą i kobietą sukcesu prowadzącą firmę w zgodzie z moim powołaniem. Zarabiam na tym, co kocham i odzyskałam wolność finansową. Co to znaczy? – to, że nauczyłam się z łatwością zarabiać i manifestować pieniądze, kreować sukces i dochodowy biznes w zgodzie z misją mojej Duszy. Zrozumiałam, że te trudne doświadczenia, jakie przeżyłam były po to, by pokochać siebie na nowo i uczyć tego innych i pomagać im zmieniać życie na lepsze we współpracy ze Stwórcą.

Teraz pracuję z wieloma ludźmi poprzez odczyty z Kroniki Akaszy. Prowadzę również warsztaty, programy, kursy i medytacje online dla osób gotowych zacząć wypełniać swoją duchową misję i pomagać innym oraz mentoring dla osób pragnących odzyskać swoją energię Duszy, uzdrowić seksualność lub wyjść do świata z duchowym biznesem i przyjąć obfitość finansową oraz uzdrowić relację z pieniądzem. 

Odzyskałam swój głęboki duchowy dar jasnoczucia, jasnosłyszenia i jasnowidzenia wyższych duchowych wymiarów. Mam na myśli wszelakie Istoty i Dusze Światła – od Duchowych Opiekunów i Aniołów zaczynając, a na Mistrzach Wniebowstąpionych kończąc. Można powiedzieć, że jestem pośrednikiem między tym, co duchowe i ludzkie, co niebiańskie i ziemskie, między Tobą a Twoją Duszą. 

Współpraca

nadaj kolorów swojemu życiu

Z przyjemnością poprowadzę Cię w podróży do Twego wnętrza i kontaktu z Twoją DUSZĄ. Pomogę Ci w każdej sferze życia, z którą sam/a sobie nie radzisz lub nie wiesz, jak zacząć i potrzebujesz towarzysza w drodze do zmiany.
Wszystko po to, żebyś mógł/a mocno poczuć BOSKI POTENCJAŁ, jaki w sobie nosisz. Jesteś DZIECKIEM BOGA i jedyne, co masz zrobić, to mocno tego doświadczyć, a reszta w Twoim życiu zadzieje i ułoży się sama.