O mnie

Nazywam się Aneta Kowalczyk.

Jestem intuicyjnym terapeutą traumy, mentorem obfitości finansowej i przewodniczką duchową. Swoją pracę z ludźmi traktuję jako dar od Boga – kocham to robić. W prowadzeniu i pomaganiu innym wykorzystuje głównie metodę  wewnętrznego dziecka i odczytów z Kroniki Akaszy. Wszystko, co tworzę i jak pracuję z innymi płynie z głębi mojego serca i ma ogromną duchową wartość. Tworzę i oferuję Tobie wspólną współpracę po to, byś mógł/a doświadczać w pełni swojej mocy i żyć w zgodzie z własną Duszą.

Moja historia

Przez około 30 lat żyłam będąc bardzo nieświadoma siebie i świata wokół mnie. Doświadczałam ogromnych wewnętrznych lęków, cierpiałam na depresję i wybuchy złości. Moją zmorą była twarz pokryta trądzikiem i moje ciało – nienawidziłam siebie i jego. Mogłam całymi dniami siedzieć w bezruchu i nic nie robić, bo wszystko było bezsensu i w ciemnych barwach. Byłam wiecznie zmęczona i senna, miałam ogromne problemy z koncentracją i byciem tu i teraz. Nie miałam żadnych głębszych zainteresowań ani pasji. Nie interesowało mnie nic poza zniknięciem z tego świata. Tak, byłam w takim stanie, że czasem nie chciało mi się żyć. Co więcej, wszystko to pięknie ukrywałam przed światem, zakładając maski i robiąc dobre miny do złej gry. Moje ciało dawało mi znaki, a ja nie chciałam słuchać, w liceum przez 2 lata cierpiałam na bulimię. W życiu dorosłym doświadczałam wielu objawów zespołu stresu pourazowego i dolegliwości psychosomatycznych.

W momencie przełomowym w moim życiu, kiedy urodziłam swoje pierwsze dziecko w „szpitalnych torturach” moja dusza i ja wysiadłam całkowicie.

Czułam, że będąc matka staczam się z dnia na dzień na coraz to większe życiowe dno. Wizja szczęśliwego macierzyństwa legła w gruzach, bo kompletnie przestałam sobie radzić ze wszystkim, nasiliły się wszystkie moje problemy i zaczęłam się czuć coraz gorzej. Na sama myśl o wyjściu z domu dostawałam ataków paniki i uderzeń gorąca. Bałam się, wszystkiego się bałam, ludzi, świata, a nawet samej siebie. Swoje wewnętrzne rany i nieporadności przerzucałam na męża i dziecko. Czułam jak wewnętrznie się staczam.

Pamiętam jeden dzień w moim życiu, gdzie pękłam, tak wewnętrznie i głęboko – tego dnia z głębi serca zawołałam do Boga „ratuj mnie, bo ja nie umiem i nie chce tak dłużej żyć”. Płakałam wtedy jak dziecko i pozwoliłam sobie na ten wewnętrzny bunt i krzyk. Pierwszy raz w życiu wypowiedziałam dosadnie i mocno jak się czułam. To było jak najszczersza spowiedź przed sama sobą i przed Bogiem.

Po czasie usłyszałam subtelne wołanie mojej duszy i hasło: „wewnętrzne dziecko”. Powoli zbadałam temat i poczułam, że to jest to – rozpoczęłam swój proces pracy z traumami dzieciństwa metodą wewnętrznego dziecka. Kawałek po kawałku odkrywałam najciemniejsze sekrety mojej podświadomości i przeszłości. Uzdrawiałam traumę seksualną, matczyną i ojcowską ranę. Pracowałam z emocjami, przekonaniami i ciałem. Z czasem łączyłam różne metody i formy pracy wewnętrznej nad sobą, odkrywałam też Kroniki Akaszy.

Jednym słowem poznawałam i ukochiwałam siebie na nowo.

Praca z traumami i wewnętrznym dzieckiem pomogła mi odzyskać kontakt z duszą, co w więcej sprawiła, że większość moich opisanych wyżej problemów zniknęła na dobre.

Dzisiaj jestem sobą i kocham siebie miłością bezgraniczna. Moje życie stało się kolorowe i pełne pięknych doświadczeń. Jestem silna, jestem pewna siebie i mam odwagę mówić głośno swoją prawdę i to co tak naprawdę czuję. Żyję i buduję codzienność w zgodzie z własną duszą. Wszystko co w życiu robię, robię najpierw dla mojej niej, to ona jest dla mnie na pierwszym miejscu i dlatego cała reszta mojego życia sama się układa.

Uwielbiam bycie sama ze sobą w ciszy głębokiej medytacji, rozkoszuje się naturą i wszystkim, co niesie wysokie wibracje. W wolnym czasie maluję obrazy intuicyjne i spędzam czas na poszerzaniu świadomości tego kim jestem, interesuję się szeroko rozumianym rozwojem duchowym i osobistym oraz pracą z energią Źródła. 

Na co dzień jestem spełnioną mamą i kobietą sukcesu prowadzącą firmę w zgodzie z moim powołaniem. Zarabiam na tym, co kocham i odzyskałam wolność finansową. Co to znaczy? – to, że nauczyłam się z łatwością zarabiać i manifestować pieniądze, kreować sukces i dochodowy biznes w zgodzie z misją mojej duszy. Zrozumiałam, że te trudne doświadczenia, jakie przeżyłam były po to, by pokochać siebie na nowo i uczyć tego innych i pomagać im zmieniać życie na lepsze.

Teraz pracuję z wieloma ludźmi poprzez sesje indywidualne i produkty online, gdzie we współpracy z miłością Stwórcy i Twoją duszą pomagam Ci zmienić Twoje życie. Odzyskałam swój głęboki duchowy dar jasnoczucia, jasnosłyszenia i jasnowidzenia wyższych duchowych wymiarów. Mam na myśli wszelakie Istoty i Dusze Światła – od Duchowych Opiekunów i Aniołów zaczynając, a na Mistrzach Wniebowstąpionych kończąc. Można powiedzieć, że jestem pośrednikiem między tym, co duchowe i ludzkie, co niebiańskie i ziemskie, między Tobą a Twoją duszą. Pracuję głownie czytając Księgi Życia Twojej Duszy poprzez odczyty z Kroniki Akaszy. Czym są Kroniki Akaszy i jak wygląda taka sesja przeczytasz TUTAJ.

Na blogu opisuję krok po kroku swój wewnętrzny proces przemiany – niech będzie on dla Ciebie inspiracją i świadectwem, że można prawdziwie odmienić swoje życie.

Z przyjemnością poprowadzę Cię w podróży do Twego własnego wnętrza i kontaktu z Twoją DUSZĄ. Pomogę Ci w każdej sferze Twojego życia z którą sam/a sobie nie radzisz lub nie wiesz jak zacząć i potrzebujesz towarzysza w drodze do zmiany. Wszystko po to, żebyś mógł/a mocno poczuć BOSKI POTENCJAŁ jaki w sobie nosisz. Jesteś DZIECKIEM BOGA i jedyne co masz zrobić to mocno tego doświadczyć, a reszta w Twoim życiu zadzieje i ułoży się sama.

Jak mogę Ci pomóc: