Nazywam się Aneta Kowalczyk. Jestem terapeutą intuicyjnym i alternatywnym. Moim darem, który odnalazłam w sobie poprzez pracę z wewnętrznym dzieckiem jest dar czytania energii, pracy z energią, czytanie Kroniki Akaszy, uzdrawianie Miłością Stwórcy. Jestem osobą niezwykle sensytywną, przez co czuję energie innych istot.

Swoją wysoką wrażliwość traktowałam jako przekleństwo, kiedyś w dzieciństwie wyparłam się jej i zamknęłam na jakiekolwiek głębsze odczuwanie. W procesie powrotu do swojego wnętrza odkryłam w sobie ogromną wrażliwość na czucie energii. Dzięki temu odzyskałam kontakt z swoją Duszą, ze Żródłem Boskości we Mnie jak i dar jasnoczucia, jasnosłyszenia i jasnowidzenia innych wyskokowibracyjnych energii z duchowego wymiaru – np. Duchowych Przewodników, Aniołów ale i te Dusze które zagubione utraciły swe światło. Pracuję teraz z innymi poprzez uzdrawianie i oczyszczanie ich energii we współpracy z energią miłości – energią Boga, Źródła, Quantum, Akaszy czy Wszechświata – jakkolwiek to nazwiesz dla mnie to Jedno – to Energia Bezwarunkowej Miłości i Akceptacji jaka oddziałuje na Ciebie we współpracy ze Mną. Trafiam w sedno problemu z jakim przychodzisz do mnie, dzięki czemu rozwiązujemy i uzdrawiamy go na głębokim poziomie. Łącze w swej pracy ciało, umysł i duszę w jedno. Pracuję z traumą, zraniony wewnętrznym dzieckiem, z rodem czy powracam do przeszłych inkarnacji.  Pomagam usłyszeć i odzyskać kontakt z Duszą. Traktuje każda osoba indywidualnie.

Moja historia: Przeszłam niezwykły i trudny proces, aby zrozumieć to kim jestem i odszukać to w swoim wnętrzu. To życie zmusiło i doprowadziło mnie do tego, by zacząć szukać siebie na nowo. Wybrałam się w podróż do swojego wnętrza, poszłam na terapię metodą wewnętrznego dziecka co dało mi niesamowite uzdrowienie i uwolnienie.

Wcześniej całe moje życie czułam się jak ktoś kto nie pasuje, nie ma nic do powiedzenia, jak ktoś niewidzialny. Żyłam życiem innych, ale nie swoim. Cierpiałam na zespół stresu pourazowego,  żyłam traumą seksualna i raną odrzucenia, byłam bardzo nieświadoma siebie i świata.

Nie wiedziałam kim jestem, czego chcę, myślałam że jestem nikim, że jestem głupia, ta najgorsza i wszystkiemu winna. Nie kochałam siebie i wewnętrznie cierpiałam, można powiedzieć że wegetowałam, żyłam bo tak trzeba..

Dziś już wiem, że to jak się czułam to był efekt zła i traum, które mnie dotknęły.  Wiem, że musiałam tego doświadczyć, bo tak wybrała moja Dusza. Teraz wiem, po co mi to było i jestem wdzięczna za swą przeszłość. Dziękuję Bogu, że mogłam i nadal mogę uzdrawiać siebie. 

Na blogu opisuję moją drogę do wewnętrznego uwolnienia, spisałam tu swój wewnętrzny proces uzdrawiania traum dzieciństwa i traum mojej duszy. To moje świadectwo, jakim dzielę się z każdym kto zaczyna swoją podróż wewnętrznego samouzdrowienia.

Podczas swojego procesu odkryłam i nadal odkrywam prawdę o sobie, znalazłam w sobie ŚWIATŁO i MIŁOŚĆ, znalazłam swoje korzenie. Pokochałam siebie taką jaka JESTEM. Weszłam na ścieżkę planu swojej Duszy, wiem i czuje że jestem prowadzona. Teraz podążam za głosem intuicji i słucham podszeptów mojej Duszy. Odnalazłam kontakt z Bogiem we mnie poprzez moje serce.

Codziennie uczę się żyć w zgodzie ze sobą i swoją Duszą. Cały czas się rozwijam i chcę dzielić się sobą. Odkrywanie swojego wnętrza stało się moją pasją, codziennością, jest jak pokarm, który spożywam każdego dnia.

Pragnę, aby każdy człowiek zajrzał w swe poranione serce, by móc je uzdrowić i oczyścić z osadów niemiłości. Wiem, że wtedy świat stałby się piękniejszy. Towarzyszę zagubionym ludziom w odnajdywaniu swojego prawdziwego JA poprzez prace z wewnętrznym dzieckiem i odczyty z Kronik Akaszy.

Może nie jesteś tu przez przypadek? Zapytaj serca – ono zna odpowiedź.

Zapraszam.

 

MOJE DOŚWIADCZENIE:
Praca własna z wewnętrznym dzieckiem i własnymi Kronikami Akaszy, różne formy pracy z ciałem ( np. taniec spontaniczny, ćwiczenia Lowena, TRE – tension i trauma releasing exercises), klasyczna psychoterapia, leki antydepresyjne.

Wzięłam udział w wielu warsztatach rozwojowych i duchowych. Najistotniejsze w mojej podróży jest to, że pewnym momencie życia zaczęłam słuchać swego wewnętrznego prowadzenia i tam odnalazłam najcudowniejszego Nauczyciela.

* Warsztat  wg Gabrielle Orr:

  1. Czytanie Kronik Akaszy dla siebie i innych

 * Elżbieta Jastrzębska – Kod Geniuszuhttps://kodgeniuszu.pl/warsztaty-online/: 

  1. Leczymy się z dzieciństwa okres prenatalny i niemowlęcy – praca z okresem płodowym i niemowlęcym
  2. Intensywne Praktyki Rodowe – praca z rodem 
  3. Pamiętaj Kim Jesteś – warsztat duchowy o Duszy i inkarnacjach 
  4. Zaawansowana Energetyka Pieniądza – praca z energia pieniądza i obfitością
  5. Z ofiary w zwycięzcę – praca z rolą ofiary, wewnętrznym dzieckiem, gniewem i traumą
  6. Kwantowe Uzdrawianie Karmy – praca z karmą, uzdrawianie kwantowe
  7. Świetlista Dusza Nowej Ziemi – warsztat o uzdrawianiu inwokacyjnym, energia 5D, Boskie Ja Jestem, manifestacja obfitości 
  8. Zaprogramowani na sukces – mastermind. 

* Alicja Klimek – Powrót do wnętrza  – http://powrotdownetrza.pl/warsztaty/ :

  1. Rozświetl Swój Namiot – praca z wewnętrznym dzieckiem i traumą