Kim jestem?

Nazywam się Aneta Kowalczyk. Jestem terapeutą intuicyjnym i alternatywnym. Moim darem, który odnalazłam w sobie poprzez pracę z wewnętrznym dzieckiem jest dar czytania w Kronikach Akaszy. 

Przeszłam niezwykły i trudny proces, aby zrozumieć to kim jestem i odszukać to w swoim wnętrzu.

To życie zmusiło i doprowadziło mnie do tego, by zacząć szukać siebie na nowo. Wybrałam się w podróż do swojego wnętrza, poszłam na terapię metodą wewnętrznego dziecka co dało mi niesamowite uzdrowienie i uwolnienie.

Wcześniej całe moje życie czułam się jak ktoś kto nie pasuje, nie ma nic do powiedzenia, jak ktoś niewidzialny. Żyłam życiem innych, ale nie swoim. Cierpiałam na zespół stresu pourazowego,  żyłam traumą seksualna i raną odrzucenia, byłam bardzo nieświadoma siebie i świata.

Nie wiedziałam kim jestem, czego chcę, myślałam że jestem nikim, że jestem głupia. Nie kochałam siebie i wewnętrznie cierpiałam, można powiedzieć że wegetowałam, żyłam bo tak trzeba..

Dziś już wiem, że to jak się czułam to był efekt zła i traum, które mnie dotknęły.  Wiem, że musiałam tego doświadczyć, bo tak wybrała moja dusza. Teraz wiem, po co mi to było i jestem wdzięczna za swą przeszłość. Dziękuję Bogu, że mogłam i nadal mogę uzdrawiać siebie. 

Na blogu opisuję moją drogę do wewnętrznego uwolnienia, spisałam tu swój wewnętrzny proces uzdrawiania traum dzieciństwa i traum mojej duszy. To moje świadectwo, jakim dzielę się z każdym kto zaczyna swoją podróż wewnętrznego samouzdrowienia.

Podczas swojego procesu odkryłam i nadal odkrywam prawdę o sobie, znalazłam w sobie ŚWIATŁO i MIŁOŚĆ, znalazłam swoje korzenie. Pokochałam siebie taką jaka JESTEM. Weszłam na ścieżkę planu swojej duszy, wiem i czuje że jestem prowadzona. Teraz uczę się podążać za głosem intuicji i słuchać podszeptów mojej duszy. Odnalazłam kontakt z Bogiem we mnie poprzez moje serce.

Codziennie uczę się żyć w zgodzie ze sobą, ze swoją duszą. Cały czas się rozwijam i chcę dzielić się sobą. Odkrywanie swojego wnętrza stało się moją pasją, codziennością, jest jak pokarm, który spożywam każdego dnia.

Pragnę, aby każdy człowiek zajrzał w swe poranione serce, by móc je uzdrowić i oczyścić z osadów niemiłości. Wiem, że wtedy świat stałby się piękniejszy. Towarzyszę zagubionym ludziom w odnajdywaniu swojego prawdziwego JA poprzez prace z wewnętrznym dzieckiem i odczyty z Kronik Akaszy.

Może nie jesteś tu przez przypadek? Zapytaj serca ono zna odpowiedź.

Zapraszam.

.

.

.

♡♡♡   MOJE DOŚWIADCZENIE:
Praca własna z wewnętrznym dzieckiem i własnymi Kronikami Akaszy.  Przeszłam wiele sesji indywidualnych u różnych terapeutów oraz doświadczyłam pracy z ciałem ( np. taniec spontaniczny, ćwiczenia Lowena, TRE – tension i trauma releasing exercises).

Wzięłam udział w wielu warsztatach rozwojowych i duchowych (opisy warsztatów znajdziesz na podanych niżej stronach internetowych), m.in:

* Katarzyna Czajkowska – Ogień Świadomości – http://ogienswiadomosci.pl/ : 

  1. Warsztat wejścia do Kronik Akaszy wg Gabrielle Orr : 

-stopień I – wejście do własnych Kronik Akaszy
-stopień II – odczyty z Kronik Akaszy dla innych osób

 * Elżbieta Jastrzębska – Kod Geniuszuhttps://kodgeniuszu.pl/warsztaty-online/ : 

  1. Leczymy się z dzieciństwa okres prenatalny i niemowlęcy
  2. Intensywne Praktyki Rodowe
  3. Pamiętaj Kim Jesteś
  4. Zaawansowana Energetyka Pieniądza
  5. Z ofiary w zwycięzcę 
  6. Kwantowe Uzdrawianie Karmy

* Alicja Klimek – Powrót do wnętrza  – http://powrotdownetrza.pl/warsztaty/ :

  1. Rozświetl Swój Namiot – praca z wewnętrznym dzieckiem.