warsztat online:

Odkryj swoje powołanie

Warsztat o MISJI i MOCY Twej DUSZY

Chcesz odkryć siebie i to po co tu jesteś?
Chcesz poznać swoje dary, talenty i pasje, znaleźć wewnętrzny sens?
Chcesz kochać siebie miłością bezgraniczną?
Chcesz odzyskać kontakt z wewnętrznym dzieckiem i dusza?
Chcesz pobierać informację z pola Wszechświata, Quantum, Akaszy?
Chcesz łączyć to co boskie z ludzkim?
Chcesz żyć w obfitości i nie martwić się o pieniądze?
Chcesz iść przez życie w zaufaniu i mocno stąpać po ziemi?

TO DOBRZE TRAFIŁAŚ/EŚ, DOSKONALE!

Nauczę Cię tego, czego doświadczyłam sama na własnej skórze
i co wykorzystuje w tym by moje życie było moim powołaniem,
zdradzę wszystkie sekrety, które stosuję,
by manifestować w swoim życiu szczęście i obfitość.

Ja kiedyś i JA dziś:

Trochę ponad 2 lata temu nie miałam żadnych pasji, zainteresowań, nie czułam wewnętrznego sensu a ciągły bezsens, lęk i tęsknotę za czymś, za szczęściem, za tym Bogiem i duszą której nie czułam.. Byłam kobietą na utrzymaniu męża i mamą na urlopie wychowawczym, a wcześniej pracowałam jako asystentka stomatologa za najniższą krajową 8h na etacie. Tak mnie to frustrowało, bo czułam się w tej pracy nic nie warta, robiłam coś czego nie lubiłam. Co więcej nie miałam pomysłów co mogę robić w życiu innego, jak znaleźć to po co tu na ten świat przyszłam. Nie wierzyłam też wtedy w siebie, bałam się zmian i myślałam, że nic nigdy nie osiągnę, że na pewno mi się nie uda i że wszystko jest głupie cokolwiek zrobię. Aż do czasu kiedy powiedziałam dosyć, nie chce tak wegetować, chce zacząć coś zmieniać i się realizować jako matka, kobieta, CZŁOWIEK ŻYJĄCY Z PASJI .

I MASZYNA RUSZYŁA, krok po kroku wsłuchiwałam się w siebie, uczyłam się słuchać i rozpoznawać głos duszy. Na początku ostrożnie i skromnie stawiłam kroki na przód, aż do teraz gdzie po prostu działam, bo idę ścieżką swego powołania, bo odzyskałam PEWNOŚĆ SIEBIE.

Dziś MOJE POWOŁANIE stało się MOIM ŻYCIEM, a moja PASJA – jest ich mnóstwo, moja KREACJA się ze mnie wylewa i pomaga innym. A ja na tym zarabiam, coraz więcej i więcej, NIE MA LIMITÓW NA OBFITOŚĆ PIENIĄDZA we mnie i wokół mnie. Co więcej cały czas odkrywam nowe talenty i pasje, powołanie mojej duszy realizuje w wielu dziedzinach życia. To czego kiedyś szukałam i się bałam teraz mnie WEWNĘTRZNIE SPEŁNIA. Jest SUKCES, jest WIARA W SIEBIE, jest PEWNOŚĆ I REALIZACJA mojego POWOŁANIA, misji mojej DUSZY.

To co, startujemy z TWOIM POWOŁANIEM?
Odkrywamy to, co woła w Twoim SERCU?

To nie będzie warsztat o ciężkiej pracy, to nie będzie warsztat o przeszłości, to nie będzie warsztat o trudzie dnia codziennego, to będzie warsztat o Twojej WEWNĘTRZNEJ MOCY, o SILE i POTENCJALE jaki w sobie nosisz, o BOSKIEJ ENERGII która jest w Tobie.

Zbierzemy to wszystko w JEDNO i MOCNO OSADZIMY w Tobie:

Ten warsztat odmieni w Tobie wszystko, cały Twój wewnętrzny świat odwrócić do góry nogami, to w co do tej pory wierzyłaś odrzucisz jako fikcję, a zajmiesz się tym co jest ISTOTNE, NAJWAŻNIEJSZE, SPARWCZE I MOCNE - zajmiesz się SOBĄ i tym po co tu przyszłaś!

Co otrzymasz w zamian?

Spokój serca, własną INDYWIDUALNĄ ŚCIEŻKĘ DUSZY i LUDZKIEGO POTENCJAŁU. To wszystko czego masz tutaj doświadczać – SPEŁNIENIA W SWOIM POWOŁANIU.

Przetłumaczę Ci to co głębokie i duchowe na ludzki język, wyjaśnię serce Twemu umysłowi, przemienię lęki w miłość, braki w obfitość, oszczędzanie w manifestowanie, pytanie “czemu nie mam pieniędzy?” w ja mam i otrzymuje. Odwrócimy wszystko to co ktoś kiedyś Ci wcisnął. Wyjdzie z Ciebie wszystko co zabiera Ci życie w zgodzie z dusza, wewnętrznym potencjałem, SUKCESEM POWOŁANIA i materialnej, finansowej obfitości.

Koniec życia przeszłością, czas nauczyć się kreować życie tu i teraz w oparciu o to KIM JESTEŚ.

Ty jesteś WSZECHŚWIATEM - ze mną tego doświadczysz.

Szczegóły

Intensywna, wysokowibracyjna i mocna praca z Twoim WEWNETRZNYM ŚWIATŁEM i MISJĄ DUSZY. Warsztat do zakupienia jako gotowy produkt - zawiera 12 nagrań wideo (praktyczne medytacje plus teoria). Wszystkie filmy są zapisane na tajnej grupie warsztatowej na Facebooku, po wykupieniu warsztatu dostajesz dostęp do grupy plus moje wsparcie podczas przerabiania materiału.

NIE CZEKAJ, NIE ODKŁADAJ MISJI SWOJEJ DUSZY! PATRZ W GÓRĘ, IDŹ W GORĘ, TAM GDZIE JA JESTEM, GDZIE JA PATRZĘ!

Na warsztacie nie będzie już szukania traum czy winnych wszystkiemu krzywdzicieli, nie będzie życia przeszłością ani przewidywania przyszłości, nie będzie skupiania się na tym co na zewnątrz czy oddawania swej mocy innym. Pokaże Ci jak ŻYĆ TU I TERAZ, jak kreować z tu i teraz szczęście wewnętrzne i zewnętrzne, a to przełoży się na obfitość. POŁĄCZYMY DUCHOWE Z LUDZKIM, tak że Ty człowiek sprowadzisz swą dusze i jej powołanie tu na Ziemię.

INWESTYCJA

777 zł  lub 2 raty – 389 zł

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.

PŁATNOŚĆ

PayPal – corkaboga.kontakt@gmail.com

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną – NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.