Jak pracuję?

Poniżej poczytasz o formach pracy grupowej i indywidualnej 1:1 ze mną, wybierz to co najbardziej Cię w Duszy woła i przyciąga

Sesje Indywidualne

To spotkanie z Twoim wewnętrznym dzieckiem oraz Duszą. Ukochując traumę oraz nawiązując kontakt z Twoim Wyższym Ja nauczysz się być przy sobie. Dzięki temu uzdrowisz swoje dzieciństwo oraz pokochasz siebie i swoje życie. Na sesjach czytamy Duszę, uzdrawiamy traumy, pracujemy metodą wewnętrznego dziecka oraz terapii traumy wg. Somatic Experincing.

produkty online

To perełka dla Osób, które chcą pracować samodzielnie. Warsztaty, programy, medytacje, kursy możesz przerabiać w zamkniętych grupach na facebooku. Każdy z nich stanowi głęboką i transformującą podróż w głąb siebie.

Mentoring terapetyczno duchowo BizneSowy

Jest to prowadzenie 12 tygodniowe, gdzie w polu Twojej Duszy uzdrawiamy traumy i blokady finansowe, seksualne i pracujemy głęboko w polu Kronik Akaszy po to byś zaczęła/-ął kroczyć swoją ścieżką Duszy i zarabiał/-ała na tym co kochasz po to by nauczyć się ekspresji tego kim jesteś naprawdę.

KRONIKI akaszy

Kroniki to jakby fragment Twojego pola, fragment z całości Akaszy. Jest to energetyczne pole, gdzie jest zapisana cała historia Twojej duszy. Każda myśl, działanie, emocja i doświadczenie, które kształtuje i dotyczy właśnie Ciebie. Możesz zapytać o wszystko. Odważysz się?