Z SESJI INDYWIDUALNYCH

Anita:

“Zapisałam się na sesję ODCZYTU Z KRONIKI AKASZY z lekkością, z zaciekawieniem co się pojawi, w całkowitym poddaniu. Nie umiałabym sobie wcześniej wyobrazić, że w tak krótkim czasie tak skomplikowane, głębokie uzdrowienie spotka mnie, co przyjmuję jako ogromną Łaskę. Mimo że od lat uzdrawiam moją Istotę, to ciągle ciążyło mi odczucie, że nie mam sama do siebie dostępu. To zostało uzdrowione. Tamto wcielenie zostało uzdrowione. Aneta pięknie prowadziła mnie w procesie, przekazywała komunikaty z Góry, jednocześnie czekając, aż sama dotrę do miejsc czekających na uzdrowienie. Wreszcie czuję siebie, kocham siebie, widzę siebie w swoim sercu. Ja to odczuwam jako “bycie w stanie szczęśliwości”❤ Bardzo polecam sesje odczytu z Anetą z Wdzięcznością”

 
Basia:
 
“Chciałabym się podzielić moją refleksją po ODCZYCIE Z KRONIKI AKASZY, jaki miałam u Anetki. Bardzo dużo się działo. W moje serce wlało się dużo miłości i wsparcia ze strony moich Mistrzów i Opiekunów. Poczułam akceptację i wręcz ogromną zachętę do realizacji tego, co mi „chodzi po głowie”. Odpowiedzi na wszystkie moje pytania były jakby potwierdzeniem tego, co od dawna czuję głęboko w swojej duszy. Cały następny dzień po odczycie miałam wrażenie lekkości i takiej radości z tego, że całe to moje życie ma głęboki sens. Poczułam też, że moja świadomość wzniosła się na wyższy poziom. Anetka pięknie prowadzi sesję odczytu. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona, że moja dusza poprowadziła mnie do niej. Bardzo dziękuję i gorąco polecam sesje odczytu u Anetki.”
 
Agata:
 

“Dzięki ODCZYTOWI Z KRONIKI AKASZY u Anety udało mi się zrozumieć moja postawę wobec związków z bliższymi i dalszymi mi osobami, oraz poradzić sobie z emocjami które były wywołane tymi toteż relacjami. Dzięki energetycznymi umiejętnościami Anety byłyśmy w stanie wrócić do momentu kiedy nabyłam swoja karmę, która ciągnęła się za mną przez wiele wcieleń. Karma została oczyszczona a ja zostałam uwolniona z blokad i emocji jej towarzyszących. Doświadczenie to miało ogromny wpływ na to jak postrzegam swoje związki i odczucia nimi wywołane, oraz akceptacje moich poczynań.”

Wanda:
 
“Miałam ODCZYT AKASZY z Anetą, która jest cudownym i ciepłym przewodnikiem prowadzonym przez Boga, naszego Stwórcy Jedynego w Niebie i na Ziemi. To był pierwszy odczyt w moim życiu, który uzupełnił mnie w przekonaniu, że my wszyscy dostaliśmy światło od Boga. Pomogło mi poukładać moje myśli i umocniło mnie w moim przekonaniu i otworzyć oczy na szersze perspektywy, które nam daje wielkie możliwości a przy tym mamy satysfakcję i zadowolenie z siebie i dajemy radość drugiemu człekowi. Dziękuję Ci pięknie Anetko i jestem wdzięczna Ci za to kochana i chciałbym polecić Anetkę zagubionym duszyczkom ❤️❤️❤️ Oto wiersz, który wpisuje się w to co napisałam: Ludzie, ludzie tu jestem cały czas we wszystkim i wszędzie tylko wypowiedz jedno słowo: Jestem… Jam jest….. Zwrócę się ku niemu natychmiast i w każdym momencie, będąc Tu i Teraz i wszędzie Cicho i głucho wszędzie ale on jest i zawsze będzie Podporą, wsparciem w każde dni, lata i tysiąclecia tylko bądź z nim w nim i w sercu całego wszechświata”
 

Martyna:

“Po naszym ODCZYCIE Z KRONIKI AKASZY, wieczorem jak się modliłam i zamknęłam oczy, to ta mała Martyna stała przy moim boku, taka uśmiechnięta, szczęśliwa, przytulała się i czułam jakbym ja uwolniła od tego nieszczęścia, które ja spotkało. Jakby w końcu znalazła kogoś kto ja kocha, akceptuje i może jej dać poczucie bezpieczeństwa czyli mnie sama. Wspaniale uczucie. Zrozumiałam co to jest WEWNETRZNE DZIECKO i chyba pierwszy raz w życiu poczułam bezgraniczna miłość do siebie. Dzisiaj to do mnie dotarło jeszcze bardziej jak piękna była ta SESJA i jak wiele mi dala. Bardzo Ci dziękuje za to, ze tak pięknie ja poprowadziłaś i stanęłaś na mojej drodze.”

Ola:

“Dziękuję bardzo za SESJĘ ODCZYTU Z KRONIKI AKASZY. Były łzy, zaskoczenie, radość i śmiech. Dziękuję za otwarcie drogi czuje pełna ekscytacja i nadzieję. 😊😊 Brak słów by powiedzieć jaki dynamit pozytywny we mnie jest. Dziękuję raz jeszcze. PS. Życzę Ci byś pomagała jak najdłużej, by jak najwięcej istot mogło kontakt ze sobą odzyskać 🙏”

Lucyna:

“Z całego serca polecam pracę z Anetką na SESJACH INDYWIDUALNYCH 🌺 Wspaniałe prowadzi proces, który daje natychmiastowe efekty. Czuję spokój wewnętrzny, optymizm, trudna przeszłość została zamknięta. Nastąpiło wybaczenie osobom, które mnie zraniły i przyniosło to dużą ulgę. Oczyszczam się nawet w snach i czuję ogromną różnicę w jakości życia. 🌞 Dziękuję Anetko🙏 😘💚”

Sylwia:

Cudowny, energetyczny przekaz. Cokolwiek działo się podczas ODCZYTU Z KRONIKI AKASZY (nawet te niezbyt przyjemne, trudne emocjonalnie sytuacje) nie sprawiały we mnie lęku i strachu. Choć właśnie tego bałam się najbardziej. W każdym momencie czułam się bezpieczna i zaopiekowania. Każda myśl i nowy wątek sprawiał że odkrywałam coś nowego w sobie i czułam że to uleczam. Dostałam również odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję za piękny przekaz 💞🥰💗”

Ilona:

“Jestem wdzięczna za to, że Aneta mogła zrobić mój pierwszy ODCZYT Z KRONIKI AKASZY. Niesamowite dla mnie było to, że Mistrzowie i Nauczyciele z Akaszy zaczęli do niej mówić, zanim się odezwałam. I to była odpowiedź na głównie pytanie. Utwierdzili mnie w przekonaniu, że muszę zawsze stać po swojej stronie i rozwijać się duchowo, i że też mogę czytać w Kronikach 🥰 Polecam z całego serca Anetę. Anetko, dziękuję za ten niezwykły przekaz 💞💞💞 i do zobaczenia na następnym odczycie 💜

Dorota:

“Anetko, powiem Ci że bardzo mnie ten ODCZYT Z KRONIKI AKASZY zaskoczył, z jednej strony gdzieś w głębi tak bardzo głęboko czułam że coś innego jest mi pisane. Jeszcze to wszystko do mnie nie dotarło, ale świat teraz wygląda inaczej niż przed odczytem. Zaszła zmiana na takim subtelnym, energetycznym poziomie. Czuję się zaopiekowana, i to wrażenie że moje życie ma znaczenie, a nie jak do tej pory że jestem nikim. Czuję takie coś żeby zaufać, poddać się prowadzeniu duszy, i to jest super. Jakby moje serce inaczej biło. Taki spokój. Ale ten wczorajszy odczyt to był efekt wow!!!!!!!”

Joanna:

“Czytając Twojego bloga poczułam, że przy Tobie może będę mogła otworzyć się na swój cień i sfery tabu. W praktyce okazałaś się bardzo sympatyczną, szczerą i otwartą osobą.  Mam zaufanie do naszych  SESJI PRACY Z WEWNĘTZRNYM DZIECKIEM, bo otaczasz mnie wsparciem nawet, jeśli dzieje się coś niespodziewanego i niezrozumiałego dla mnie. Bardzo doceniam to, że poza sesjami również udzieliłaś mi pisemnej pomocy. Dużo mi pomogłaś, Aneta 🙂 Jestem tak szczęśliwa, że mi pomagasz”

Aga:

“Boże Anetka, to było bardzo wzruszające. Czuję wdzięczność za ten PRZEKAZ Z KRONIK AKASZY. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, to dało mi jeszcze większy wgląd w moje wnętrze, pokazało nad czym mam jeszcze pracować, było to dla mnie bardzo wzruszające, mam ochotę Cię przytulić, dziękuję 💞

Kasia:

“Anetko 💗 Bardzo mi dziś pomogłaś naszym ODCZYTEM Z AKASZY💞 Bardzo mnie cieszy ten przekaz. Jestem wdzięczna 🌸 Już dzieją się cuda, ludzie są dla mnie mili i uprzejmi, a nawet życzliwi 💕 Jest ok, jestem w niebie 🌈 Przepięknie czytasz, a to rymowanie to jest majstersztyk! 👑👑👑 Podziękuj swojej duszy bo razem robicie wielkie rzeczy”

Justyna:

“Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem celności spraw, z którymi się zgłosiłam. Bardzo piękne procesy podczas SESJI CZYTANIA KRONIKI AKASZY, łagodne spokojne prowadzenie, tak że chce się jeszcze bardziej zagłębić w proces pomimo oporu 😊 Z chęcią będę wracać po te cenne wskazówki. 😘 Pięknie korzystać z Twojego daru i pracować ze sobą przy Tobie. 😍 “

Jola:

SESJE ODCZYTÓW KRONIKI AKASZY z panią Anetką są prowadzone z dużym spokojem, wyczuciem, empatią i chęcią pomocy. Spokój Pani Anetki i cudowny głos oraz jasne prowadzenie , pozwalają na otwarcie się na każdy proces z pełnym zaufaniem. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych sesji, po których czuję się bardziej radosna, uwolniona i spokojna. Jestem wdzięczna, że mogłam pobyć w POLU MIŁOSCI AKASZY i z miłością pożegnać trudne sytuacje z mojego życia.”

Andera:

O KRONIKACH AKASZY słyszałam wiele razy, ale nie byłam gotowa aby zagłębić się w to czym one są. W życiu nie ma przypadków. W Internecie wyświetlił mi się post Anety i postanowiłam do niej napisać. Dostałam piękny PRZEKAZ i prowadzenie. Blokada, z którą się zgłosiłam, została mi pokazana i wiedziałam już co mam dalej robić. Dziękuje z całego serca, życzę innym odwagi by wsłuchali się w znaki, które są wszędzie w około nas, jak i w siebie ❤ A ja zaczynam nową podróż z Kronikami 🙂

Z WARSZTATÓW I KURSÓW
Z WARSZTATÓW I KURSÓW

Paulina:

SERCE WEWNETRZNEGO DZIECKA – warsztat, dzięki któremu nauczyłam się co to znaczy prawdziwa “praca nad sobą”, ale także poznałam źródła swoich obecnych problemów dotyczących relacji z rodziną, mężem, problemami finansowymi. Dzięki pracy z wewnętrznym dzieckiem nauczyłam się co to znaczy kochać siebie, dbać o siebie. Niespodziewanie w trakcie warsztatów odkryłam jaki jest mój cel tutaj na ziemi. I w końcu po wielu latach wiem co mam robić. To jest niesamowite, bo długo na to czekałam! 😍 Po warsztatach całkiem inaczej patrzę na życie na siebie, umiem identyfikować w sobie emocje i zaraz je przepracowywać w sobie ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Odzyskałam energię, spokój, radość życia. Pozbyłam się lęku, depresji, lęku o życie, wiecznego niezadowolenia, nie ma we mnie wybuchów złości i gniewu. Zrozumiałam że drogą do szczęścia jest miłość, miłość do siebie samej. Jeśli to mamy to zmienia się całe nasze życie ❤️ Anetka nasza mentorka i przewodniczka, kobieta anioł 😇❤️ Tak bardzo dziękuję, że byłaś z nami na 100%. Poświęcałaś siebie całą pomagając nam. O każdej porze dnia i nocy odpisywałaś na wszystkie wiadomości. Służyłaś pomocą i wsparciem. I dalej to robisz. Gdyby nie ty to pewnie szybko bym się poddała. A ty jeszcze tak dopingujesz, że aż się ma powera do dalszej pracy nad sobą ⚡️💥 Widać, że to co robisz dla ludzi jest z twojej pasji, z tego co kochasz. I to czuć. Nie oceniasz, nie krytykujesz. Tylko służysz. Jakby świat miał więcej takich ludzi byłby o niebo piękniejszy 🌸 Dziękuję Ci, że pokazałaś mi jak ja sama mogę być kreatorem swojego życia, co robić żeby był piękniejszy, a ja w końcu mogę być szczęśliwa!! 😘”

Dorotka:

“Warsztat SERCE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA prowadzony przez Anetkę i Kroniki Akaszy to najważniejszy i najpiękniejszy prezent jaki mogłam dać sobie i mojemu Wewnętrznemu Dziecku. Ten warsztat jest bezcenny. Nigdy nie pracowałam z WD i nie wiedziałam co mnie czeka 🙂 Spodziewałam się medytacji, teorii i takiego “głaskania po główce” – a tu była i jest praca, praca i jeszcze raz praca… ale to co się działo to przerosło moje oczekiwania. Bardzo głębokie procesy, które uświadomiły mi i wyciągnęły ile traum, zdarzeń, sytuacji, uczuć miałam głęboko schowanych i nieuświadomionych i ten cały syf niszczył mi całe życie, relacje, prace, pieniądze, Teraz wiem , że praca z WD to jest podstawa, bez oczyszczenia dzieciństwa nie ma szans na poprawę życia. Ja to teraz widzę bardzo wyraźnie. Mam wrażenie że czekałam na to całe życie. To jest pierwszy krok do uzdrowienia. Wiem, że bez tego warsztatu kręciłabym się w kółko , powtarzając stare schematy. Ale to jest praca, naprawdę ciężka praca. Tego warsztatu nie da się “odbębnić”, to jest zejście na samo dno i dotknięcie swojego cienia. Ogrom wdzięczności jaki czuje do siebie że się na niego zapisałam i do Anetki za prowadzenie jest ogromny. Widzę ile jeszcze pracy mnie czeka, ale teraz jestem prowadzona i wiem jak pracować z WD. Jeżeli powiem że ten warsztat ratuje życie, to nie będzie przesada, bo tak to czuję. Zaczynam życie na nowo. Dziękuję Anetko że jesteś i pomagasz. Bardzo dziękuję.”

Ola:

“Jeśli czujesz, że dotknęłaś własnego dna i chcesz się od niego odbić, to warto pójść za ciosem i zacząć szukać w sobie przyczyn wielu nieszczęść. Jak się okazuje te problemy i nieszczęścia nie są Twoje… Aby zrozumieć dlaczego jesteś życiową klęska musisz sięgnąć całą sobą w swoje dzieciństwo… A warsztat SERCE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA w tym Ci pomoże. Bo to nie tylko wykłady to zaangażowanie prowadzącej i nieba. Znajdziesz tu szczerość, normalność i zrozumienie.. Musisz jednak podjąć te prace z całych chęci i sił pomimo bólu czy domowych obowiązków. Bo jak sama się dowiedziałam dając sobie miłość a (na tych warsztatach tego się nauczysz) podarujesz miłość swojemu dziecku, pokochasz go i zobaczysz, że Ty też jesteś małą czystą i kochana istotką. Warsztat ten zmieni Twoje nastawienie do życia, pod warunkiem, że sama chcesz pracować a nie oczekiwać, że ktoś zrobi to za Ciebie. Ja posłałam w niebo intencje by znaleźć osobę, która mi pomoże i naprawdę znalazłam.. Nie spodziewałam się tego a jednak dostałam tak wiele. Dziękuję bardzo.”

Anna:

“Kursów dot. pracy z wewnętrznym dzieckiem jest wiele. Sama zaczęłam tę przygodę 1,5 roku temu. Ale ten kurs SERCE WEWNETRZNEGO DZIECKA jest inny. Sam mnie wezwał. Tu doświadczyłam prawdy. Aneta poprowadziła procesy/medytacje tak, że pracowałam sercem a umysł i ego nie przeszkadzały. Odkryłam najgłębszy problem, najgłębszą traumę dzieciństwa. Oczyściłam wiele ale też poznałam jasną i klarowną ścieżkę do dalszej pracy. Poznałam nie tylko teorię i energetyczny aspekt traum i pracy z wewnętrznym dzieckiem, ale też ciekawe i skuteczne sposoby budowania medytacji z WD i dalszej pracy. Cały kurs czułam się wysłuchana, zaopiekowana i otoczona wsparciem. Aneta nie tylko mnie wspierała, odpowiadała na moje pytania i wątpliwości ale też przekazała mi moje indywidualne ścieżki rozwoju i kierunki mojej dalszej pracy z WD. Teraz wiem gdzie dziś jestem w pracy z moim małym WD i wiem jaki wielki krok muszę zrobić, co w pierwszej kolejności uzdrowić/ukochać by “przejść dalej”. Z wdzięcznością do Anety i jej pracy”

Paulina:

“Aneta dziękuję Ci bardzo za ten warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI. Był on pełen emocji i przepięknych, poruszających energii miłości, energii Chrystusowej, energii Marii. Bardzo się cieszę, że wzięłam w nim udział 🙏
Najpierw warsztat  serce wewnętrznego dziecka – początek pracy z traumami i zmiana postrzegania siebie i swojego życia. Ten warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI, był dla mnie dopełnieniem pracy nad sobą, rozgonieniem wszystkich głębszych traum związanych z domem rodzinnym. Dzięki temu warsztatowi uświadomiłam sobie jaka jestem ważna, sama dla siebie, że wszystko zależy ode mnie. Odkryłam co to znaczy KOCHAĆ SIEBIE 💛 Wzrosłam niewiarygodnie wysoko. Jestem napełniona niesamowitą energią, ruszyłam dalej, otworzyłam się na podszepty mojej Duszy. Mam z nią wyraźny kontakt jak również z Opiekunami Duchowymi. Otrzymuje namacalne dowody na to że oni są. O co poproszę to zaraz to otrzymuję. I to jest niesamowite!! 🥰🥰 Mając teraz nową świadomość wiem co to znaczy duchowość, wiem jak o siebie dbać, wiem co mam robić w życiu! Otworzyłam się na nowe, nabrałam wiary i odwagi. Odnalazłam cel, cel życia na Ziemi, cel mojej duszy. To jest piękne. Wyszłam ze strefy materialnego komfortu, z roli ofiary losu. Wiem, że wszystko dzieje się po coś i ma swój głębszy sens. Jesteś wspaniałą kobietą, mentorką, przewodniczką 🙂 Zawsze służysz pomocą, zawsze odpisujesz, czuć że chcesz prawdziwie pomagać ludziom. Twoja piękna energia jest wręcz zarażająca 😇 Nie oceniasz, nie krytykujesz, ale wspierasz, doładowujesz i dajesz “kopa” do działania! popychasz dalej by nie stać w miejscu i nie oglądać się na innych tylko brać życie w swoje ręce. Dopingujesz! Jestem Ci niezmiernie wdzięczna, za twoją włożoną prace w jakość tego warsztatu i pomoc w wyjściu z głowy i wejścia w SERCE ❤️❤️ Jestem wdzięczna CI za to, że ten warsztat był formą nauki, daniem odpowiednich wskazówek i lekcji na przyszłość, jak sobie radzić z emocjami, trudnymi sytuacjami, jak stawiać siebie na 1 miejscu. Warsztat się skończył ale mój proces trwa nadal. Dzisiaj czuję, że nie muszę już wracać i grzebać w tym co najgorsze, bo to już przerobiłam, jeśli coś się pojawia załatwiam to z marszu. Teraz mam czas, przestrzeń, którą oczyściłam, na to by tworzyć, kreować i iść za głosem mojej Duszy. 👻 Dziękuję Ci bardzo ❤️🙏👏❤️ PS. Chciałam jeszcze dodać, że wiele dla mnie znaczyło to, że tutaj na tej grupie mogłam wyrażać bez obaw i ośmieszania swoje uczucia czy historię. To też była dla mnie forma terapii jako że się mogłam wyrazić, nie tłumić w sobie tego co bolało, tego co niezrozumiałe. Mogłam liczyć zarówno na Twoje jak i dziewczyn wsparcie. Kocham Was za to 😘”

Kamila:

“Warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI rozpoczęłam z potrzeby serca, miałam okazję wcześniej mieć sesję – CZYTANIA KRONIKI AKASZY. To właśnie otworzyło oczy na moje wewnętrzne blokady, stąd decyzja o rozpoczęciu warsztatu Macierzyństwo Bez Matki. Sam warsztat bardzo energetyczny, czuć następujący progres zarówno u mnie jak i u pozostałych uczestniczek dzięki temu, że miałyśmy okazję rozmawiać również na grupie. Same procesy to osiąganie najwyższych szczytów wibracji. Jeśli odpowiednio otworzy się na przyjęcie tego procesu po prostu działa cuda 👌✨. Aneta to bardzo charyzmatyczna osoba, która w swoim całkowitym zawierzeniu, poddaniu i prowadzeniu “Góry” i swojej Duszy daje poczucie bezpieczeństwa, wsparcia ale też ogromnej empatii i zrozumienia przez to co sama przeżyła w życiu, przez własne doświadczenie z całego serca chce pomagać innym. Jest mega kochana ❣️ Co ważne, przez pracę nad sobą upiękniły się moje relacje z dziećmi 👌 Jestem mega wdzięczna Górze, że przyprowadziła mnie właśnie do Anety ❤️”

Karina:

“Polecam Anetę i jej warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI. Autentyczność w każdym momencie przekazu. Prawda, która nie jest ubierana w słodkie słowa. To ważne, jeśli pragniesz szczerze wyzwolić się z iluzji, w której tkwiłaś przez lata. Możesz pracować nad sobą nie wracając tam gdzie bolało najbardziej, możesz nadlać nowe myślenie na stare rany, ale dopóki nie odnajdziesz siebie prawdziwej, twoje życie będzie prawdziwe inaczej, a rany uaktywnia się ponownie w momencie kryzysu. Dlatego, szczerze polecam pracę z Anetą, sięgniesz tam, gdzie umysł nie chce wracać. Dotrzesz do źródła wszystkiego co ma zostać w tej chwili odkryte. Poczujesz ulgę i wolność od ciężarów, które tak naprawdę nie są Twoje. ❤️

Aleksandra:

“Również wyrażę opinię za warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI, niech to będzie post wdzięczności dla Anetki za to, że zwyczajnie podarowałaś nam NOWE ŻYCIE, Nowy początek czegoś na co czekałam tyle lat 💝💝💝 Anetko nie sposób napisać jaką wspaniałą energią a tutaj na ziemi piękna kobietą jesteś 🌹DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️💐💐💐”

Małgosia:

“Anetko masz wspaniały dar, mówisz z serca i dałaś z siebie wszystko na tym warsztacie MACIERZYŃTWO BEZ MATKI, to czuć energetycznie🙂 Było to dla mnie wspaniałe przeżycie i piękne doświadczenie powrotu do wnętrza. Dziękuję Ci Anetko i życzę Ci dalszych sukcesów w tej duchowej podróży ❤️❤️”

Paulina:

“Anetko coś niesamowitego. Przepiękne to było. Po procesie z warsztatu MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI miałam tyle wdzięczności w sobie. Dziękowałam duszy, dziewczynom, tobie, twojej duszy, wszystkim aniołom i opiekunom. Płakałam ze szczęścia. 💕 po ukochaniu swoich lęków zobaczyłam taki obraz że stoimy w kręgu trzymamy się za ręce. Ty byłaś na przeciw mnie a za tobą stał taki potężny wysoki anioł z wielkimi skrzydłami 😍 wokół nas też były anioły dusze przewodnicy wszyscy co nam pomagają. Było ich mnóstwo jak na jakimś koncercie 😅 dziewczyny widziałam jako białe istoty połączone slupem światła że Źródłem. Czułam że to wielkie wydarzenie że wszyscy zebrali się patrzeć na nas, nasz krąg i to jak się rozświetlamy. Jak tak dziękowałam po procesie za prowadzenie, mówiłam że jestem szczęśliwa i że proszę o dalszą pomoc i wskazówki i prowadzenie i to że poddaje się ich prowadzeniu. “
 
Aleksandra:
 
“Witaj Anetko chciałam napisać jak szybko działa to przyciąganie, którego uczyłaś na warsztacie ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE. Od zawsze w sercu miałam marzenie spotkania się ze ŹRÓDŁEM . Podczas medytacji pokazała mi się złota brama leżałam na chmurce, która była najwygodniejszym siedzeniem jakie kiedykolwiek doświadczyłam 😍 z za chmurki wyjawiła się dłoń i piękne oblicze. łzy popłynęły mi od razu. Jestem w szoku i oniemiałam aż do tej pory. Dziękuję bardzo jestem wdzięczna, za Twoje procesy i energię dzięki, której tak wysoko człowiek może powędrować. 🌺❤️🌿
 
Dorota:
 
Pracę z Anetką zaczęłam w styczniu warsztatem SERCE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA i uważam że to jest absolutna podstawa, bez uleczenia dzieciństwa nie ma szans na lepsze życie. Warsztat się skończyła ja dalej pracuję i czyszczę na bieżąco co się pojawi, jakieś blokady, traumy, świat zewnętrzny, praca, ludzie non stop mi pokazują co mam jeszcze do uzdrowienia. Trzeba być tylko uważnym. Teraz jestem w trakcie drugiego warsztatu z Anetką – ODKRYJ SWOJE POWOŁNIE. No to już jest praca z istotami świata. I tu naprawdę dzieją się cuda. Podczas tego warsztatu zrobiłam CZYTANIE u Anetki KRONIKI AKASZY, dotyczące trudnej sytuacji w pracy. W niedzielę odczyt i oczyszczanie a w poniedziałek dostałam propozycję awansu, i ta propozycja sama do mnie przyszła, po prostu przyszedł do mnie szef i zaproponował mi w biurze. W środę  na spotkaniu zarządu okazało się że dostaję jeszcze inne obowiązki – poziom hard level. No kurde boję się, jak podołam, ale to płynie, samo do mnie przychodzi, to się dzieje. Widzę że prezes ma do mnie olbrzymie zaufanie. Jestem w trakcie rozmów o wynagrodzeniu, zmianie mowy. Serce czuje że jest OK, ale rozum jeszcze się boi. I tu jest właśnie ta praca z WD, Wszystko się za sobą łączy, Warsztaty to praca ale rezultaty są ogromne. Na ostatnim “lajwie” łączyliśmy się z energią Proroka Ezechiela, to dopiero było doznanie, przekazy pięknie płynęły. Wejście w Kroniki Akaszy, uczenie się słuchania siebie, podążania za sobą. Warto, warto, warto, pracować. Dla mnie zapłata za warsztat czy odczyt to nie jest wydanie pieniędzy, to jest inwestycja w siebie. Jestem tak bardzo wdzięczna że trafiłam na Anetkę. Tak bardzo mnie ciągnie do przodu, do góry. Im więcej pracuję, tym bardziej chce się wznosić. Ale mam świadomość że jeszcze dużo pracy mnie czeka, ale robię to po kolei. Krok za krokiem. Z całego serca polecam Anetkę i jej odczyty i warsztaty. Dla mnie to najważniejsza rzecz jaką w życie dla siebie zrobiłam. Stanęłam po swojej stronie.”
 
Ola:
 
“Jestem z Anetka od początku “kursów” i mogę powiedzieć, że Aneta i Góra dają czadu. Jeśli ktokolwiek szuka dobrej książki lub dobrego filmu polecam pracę z Anetką z całą pewnością będzie to najbardziej fascynująca wyprawa jaką w życiu przeżyjesz a co najlepsze z cudownymi przewodnikami i wspaniałą przewodniczką, która służy prawda, światłem, wsparciem bez oceniania. Atmosfera na grupie warsztatu ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE jest pełna wsparcia i zrozumienia. Polecam to mało powiedziane.💕💕💕PS. jest to silnie uzależniające Aneta ma taką energię, która już na starcie poprawia humor😁😁😁
 
 

Paulina:

SERCE WEWNETRZNEGO DZIECKA – warsztat, dzięki któremu nauczyłam się co to znaczy prawdziwa “praca nad sobą”, ale także poznałam źródła swoich obecnych problemów dotyczących relacji z rodziną, mężem, problemami finansowymi. Dzięki pracy z wewnętrznym dzieckiem nauczyłam się co to znaczy kochać siebie, dbać o siebie. Niespodziewanie w trakcie warsztatów odkryłam jaki jest mój cel tutaj na ziemi. I w końcu po wielu latach wiem co mam robić. To jest niesamowite, bo długo na to czekałam! 😍 Po warsztatach całkiem inaczej patrzę na życie na siebie, umiem identyfikować w sobie emocje i zaraz je przepracowywać w sobie ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Odzyskałam energię, spokój, radość życia. Pozbyłam się lęku, depresji, lęku o życie, wiecznego niezadowolenia, nie ma we mnie wybuchów złości i gniewu. Zrozumiałam że drogą do szczęścia jest miłość, miłość do siebie samej. Jeśli to mamy to zmienia się całe nasze życie ❤️ Anetka nasza mentorka i przewodniczka, kobieta anioł 😇❤️ Tak bardzo dziękuję, że byłaś z nami na 100%. Poświęcałaś siebie całą pomagając nam. O każdej porze dnia i nocy odpisywałaś na wszystkie wiadomości. Służyłaś pomocą i wsparciem. I dalej to robisz. Gdyby nie ty to pewnie szybko bym się poddała. A ty jeszcze tak dopingujesz, że aż się ma powera do dalszej pracy nad sobą ⚡️💥 Widać, że to co robisz dla ludzi jest z twojej pasji, z tego co kochasz. I to czuć. Nie oceniasz, nie krytykujesz. Tylko służysz. Jakby świat miał więcej takich ludzi byłby o niebo piękniejszy 🌸 Dziękuję Ci, że pokazałaś mi jak ja sama mogę być kreatorem swojego życia, co robić żeby był piękniejszy, a ja w końcu mogę być szczęśliwa!! 😘”

Dorotka:

“Warsztat SERCE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA prowadzony przez Anetkę i Kroniki Akaszy to najważniejszy i najpiękniejszy prezent jaki mogłam dać sobie i mojemu Wewnętrznemu Dziecku. Ten warsztat jest bezcenny. Nigdy nie pracowałam z WD i nie wiedziałam co mnie czeka 🙂 Spodziewałam się medytacji, teorii i takiego “głaskania po główce” – a tu była i jest praca, praca i jeszcze raz praca… ale to co się działo to przerosło moje oczekiwania. Bardzo głębokie procesy, które uświadomiły mi i wyciągnęły ile traum, zdarzeń, sytuacji, uczuć miałam głęboko schowanych i nieuświadomionych i ten cały syf niszczył mi całe życie, relacje, prace, pieniądze, Teraz wiem , że praca z WD to jest podstawa, bez oczyszczenia dzieciństwa nie ma szans na poprawę życia. Ja to teraz widzę bardzo wyraźnie. Mam wrażenie że czekałam na to całe życie. To jest pierwszy krok do uzdrowienia. Wiem, że bez tego warsztatu kręciłabym się w kółko , powtarzając stare schematy. Ale to jest praca, naprawdę ciężka praca. Tego warsztatu nie da się “odbębnić”, to jest zejście na samo dno i dotknięcie swojego cienia. Ogrom wdzięczności jaki czuje do siebie że się na niego zapisałam i do Anetki za prowadzenie jest ogromny. Widzę ile jeszcze pracy mnie czeka, ale teraz jestem prowadzona i wiem jak pracować z WD. Jeżeli powiem że ten warsztat ratuje życie, to nie będzie przesada, bo tak to czuję. Zaczynam życie na nowo. Dziękuję Anetko że jesteś i pomagasz. Bardzo dziękuję.”

Ola:

“Jeśli czujesz, że dotknęłaś własnego dna i chcesz się od niego odbić, to warto pójść za ciosem i zacząć szukać w sobie przyczyn wielu nieszczęść. Jak się okazuje te problemy i nieszczęścia nie są Twoje… Aby zrozumieć dlaczego jesteś życiową klęska musisz sięgnąć całą sobą w swoje dzieciństwo… A warsztat SERCE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA w tym Ci pomoże. Bo to nie tylko wykłady to zaangażowanie prowadzącej i nieba. Znajdziesz tu szczerość, normalność i zrozumienie.. Musisz jednak podjąć te prace z całych chęci i sił pomimo bólu czy domowych obowiązków. Bo jak sama się dowiedziałam dając sobie miłość a (na tych warsztatach tego się nauczysz) podarujesz miłość swojemu dziecku, pokochasz go i zobaczysz, że Ty też jesteś małą czystą i kochana istotką. Warsztat ten zmieni Twoje nastawienie do życia, pod warunkiem, że sama chcesz pracować a nie oczekiwać, że ktoś zrobi to za Ciebie. Ja posłałam w niebo intencje by znaleźć osobę, która mi pomoże i naprawdę znalazłam.. Nie spodziewałam się tego a jednak dostałam tak wiele. Dziękuję bardzo.”

Anna:

“Kursów dot. pracy z wewnętrznym dzieckiem jest wiele. Sama zaczęłam tę przygodę 1,5 roku temu. Ale ten kurs SERCE WEWNETRZNEGO DZIECKA jest inny. Sam mnie wezwał. Tu doświadczyłam prawdy. Aneta poprowadziła procesy/medytacje tak, że pracowałam sercem a umysł i ego nie przeszkadzały. Odkryłam najgłębszy problem, najgłębszą traumę dzieciństwa. Oczyściłam wiele ale też poznałam jasną i klarowną ścieżkę do dalszej pracy. Poznałam nie tylko teorię i energetyczny aspekt traum i pracy z wewnętrznym dzieckiem, ale też ciekawe i skuteczne sposoby budowania medytacji z WD i dalszej pracy. Cały kurs czułam się wysłuchana, zaopiekowana i otoczona wsparciem. Aneta nie tylko mnie wspierała, odpowiadała na moje pytania i wątpliwości ale też przekazała mi moje indywidualne ścieżki rozwoju i kierunki mojej dalszej pracy z WD. Teraz wiem gdzie dziś jestem w pracy z moim małym WD i wiem jaki wielki krok muszę zrobić, co w pierwszej kolejności uzdrowić/ukochać by “przejść dalej”. Z wdzięcznością do Anety i jej pracy”

Paulina:

“Aneta dziękuję Ci bardzo za ten warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI. Był on pełen emocji i przepięknych, poruszających energii miłości, energii Chrystusowej, energii Marii. Bardzo się cieszę, że wzięłam w nim udział 🙏
Najpierw warsztat serce wewnętrznego dziecka – początek pracy z traumami i zmiana postrzegania siebie i swojego życia. Ten warsztat MACIERZYŃTWO BEZ MATKI, był dla mnie dopełnieniem pracy nad sobą, rozgonieniem wszystkich głębszych traum związanych z domem rodzinnym. Dzięki temu warsztatowi uświadomiłam sobie jaka jestem ważna, sama dla siebie, że wszystko zależy ode mnie. Odkryłam co to znaczy KOCHAĆ SIEBIE 💛 Wzrosłam niewiarygodnie wysoko. Jestem napełniona niesamowitą energią, ruszyłam dalej, otworzyłam się na podszepty mojej Duszy. Mam z nią wyraźny kontakt jak również z Opiekunami Duchowymi. Otrzymuje namacalne dowody na to że oni są. O co poproszę to zaraz to otrzymuję. I to jest niesamowite!! 🥰🥰 Mając teraz nową świadomość wiem co to znaczy duchowość, wiem jak o siebie dbać, wiem co mam robić w życiu! Otworzyłam się na nowe, nabrałam wiary i odwagi. Odnalazłam cel, cel życia na Ziemi, cel mojej duszy. To jest piękne. Wyszłam ze strefy materialnego komfortu, z roli ofiary losu. Wiem, że wszystko dzieje się po coś i ma swój głębszy sens. Jesteś wspaniałą kobietą, mentorką, przewodniczką 🙂 Zawsze służysz pomocą, zawsze odpisujesz, czuć że chcesz prawdziwie pomagać ludziom. Twoja piękna energia jest wręcz zarażająca 😇 Nie oceniasz, nie krytykujesz, ale wspierasz, doładowujesz i dajesz “kopa” do działania! popychasz dalej by nie stać w miejscu i nie oglądać się na innych tylko brać życie w swoje ręce. Dopingujesz! Jestem Ci niezmiernie wdzięczna, za twoją włożoną prace w jakość tego warsztatu i pomoc w wyjściu z głowy i wejścia w SERCE ❤️❤️ Jestem wdzięczna CI za to, że ten warsztat był formą nauki, daniem odpowiednich wskazówek i lekcji na przyszłość, jak sobie radzić z emocjami, trudnymi sytuacjami, jak stawiać siebie na 1 miejscu. Warsztat się skończył ale mój proces trwa nadal. Dzisiaj czuję, że nie muszę już wracać i grzebać w tym co najgorsze, bo to już przerobiłam, jeśli coś się pojawia załatwiam to z marszu. Teraz mam czas, przestrzeń, którą oczyściłam, na to by tworzyć, kreować i iść za głosem mojej Duszy. 👻 Dziękuję Ci bardzo ❤️🙏👏❤️ PS. Chciałam jeszcze dodać, że wiele dla mnie znaczyło to, że tutaj na tej grupie mogłam wyrażać bez obaw i ośmieszania swoje uczucia czy historię. To też była dla mnie forma terapii jako że się mogłam wyrazić, nie tłumić w sobie tego co bolało, tego co niezrozumiałe. Mogłam liczyć zarówno na Twoje jak i dziewczyn wsparcie. Kocham Was za to 😘”

Kamila:

“Warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI rozpoczęłam z potrzeby serca, miałam okazję wcześniej mieć sesję – CZYTANIA KRONIKI AKASZY. To właśnie otworzyło oczy na moje wewnętrzne blokady, stąd decyzja o rozpoczęciu warsztatu Macierzyństwo Bez Matki. Sam warsztat bardzo energetyczny, czuć następujący progres zarówno u mnie jak i u pozostałych uczestniczek dzięki temu, że miałyśmy okazję rozmawiać również na grupie. Same procesy to osiąganie najwyższych szczytów wibracji. Jeśli odpowiednio otworzy się na przyjęcie tego procesu po prostu działa cuda 👌✨. Aneta to bardzo charyzmatyczna osoba, która w swoim całkowitym zawierzeniu, poddaniu i prowadzeniu “Góry” i swojej Duszy daje poczucie bezpieczeństwa, wsparcia ale też ogromnej empatii i zrozumienia przez to co sama przeżyła w życiu, przez własne doświadczenie z całego serca chce pomagać innym. Jest mega kochana ❣️ Co ważne, przez pracę nad sobą upiękniły się moje relacje z dziećmi 👌 Jestem mega wdzięczna Górze, że przyprowadziła mnie właśnie do Anety ❤️”

Karina:

“Polecam Anetę i jej warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI. Autentyczność w każdym momencie przekazu. Prawda, która nie jest ubierana w słodkie słowa. To ważne, jeśli pragniesz szczerze wyzwolić się z iluzji, w której tkwiłaś przez lata. Możesz pracować nad sobą nie wracając tam gdzie bolało najbardziej, możesz nadlać nowe myślenie na stare rany, ale dopóki nie odnajdziesz siebie prawdziwej, twoje życie będzie prawdziwe inaczej, a rany uaktywnia się ponownie w momencie kryzysu. Dlatego, szczerze polecam pracę z Anetą, sięgniesz tam, gdzie umysł nie chce wracać. Dotrzesz do źródła wszystkiego co ma zostać w tej chwili odkryte. Poczujesz ulgę i wolność od ciężarów, które tak naprawdę nie są Twoje. ❤️

Aleksandra:

“Również wyrażę opinię za warsztat MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI, niech to będzie post wdzięczności dla Anetki za to, że zwyczajnie podarowałaś nam NOWE ŻYCIE, Nowy początek czegoś na co czekałam tyle lat 💝💝💝 Anetko nie sposób napisać jaką wspaniałą energią a tutaj na ziemi piękna kobietą jesteś 🌹DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️💐💐💐”

Małgosia:

“Anetko masz wspaniały dar, mówisz z serca i dałaś z siebie wszystko na tym warsztacie MACIERZYŃTWO BEZ MATKI, to czuć energetycznie🙂 Było to dla mnie wspaniałe przeżycie i piękne doświadczenie powrotu do wnętrza. Dziękuję Ci Anetko i życzę Ci dalszych sukcesów w tej duchowej podróży ❤️❤️”

Paulina:

“Anetko coś niesamowitego. Przepiękne to było. Po procesie z warsztatu MACIERZYŃSTWO BEZ MATKI miałam tyle wdzięczności w sobie. Dziękowałam duszy, dziewczynom, tobie, twojej duszy, wszystkim aniołom i opiekunom. Płakałam ze szczęścia. 💕 po ukochaniu swoich lęków zobaczyłam taki obraz że stoimy w kręgu trzymamy się za ręce. Ty byłaś na przeciw mnie a za tobą stał taki potężny wysoki anioł z wielkimi skrzydłami 😍 wokół nas też były anioły dusze przewodnicy wszyscy co nam pomagają. Było ich mnóstwo jak na jakimś koncercie 😅 dziewczyny widziałam jako białe istoty połączone slupem światła że Źródłem. Czułam że to wielkie wydarzenie że wszyscy zebrali się patrzeć na nas, nasz krąg i to jak się rozświetlamy. Jak tak dziękowałam po procesie za prowadzenie, mówiłam że jestem szczęśliwa i że proszę o dalszą pomoc i wskazówki i prowadzenie i to że poddaje się ich prowadzeniu. “
 
Aleksandra:
 
“Witaj Anetko chciałam napisać jak szybko działa to przyciąganie, którego uczyłaś na warsztacie ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE. Od zawsze w sercu miałam marzenie spotkania się ze ŹRÓDŁEM . Podczas medytacji pokazała mi się złota brama leżałam na chmurce, która była najwygodniejszym siedzeniem jakie kiedykolwiek doświadczyłam 😍 z za chmurki wyjawiła się dłoń i piękne oblicze. łzy popłynęły mi od razu. Jestem w szoku i oniemiałam aż do tej pory. Dziękuję bardzo jestem wdzięczna, za Twoje procesy i energię dzięki, której tak wysoko człowiek może powędrować. 🌺❤️🌿
 
Dorota:
 
Pracę z Anetką zaczęłam w styczniu warsztatem SERCE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA i uważam że to jest absolutna podstawa, bez uleczenia dzieciństwa nie ma szans na lepsze życie. Warsztat się skończyła ja dalej pracuję i czyszczę na bieżąco co się pojawi, jakieś blokady, traumy, świat zewnętrzny, praca, ludzie non stop mi pokazują co mam jeszcze do uzdrowienia. Trzeba być tylko uważnym. Teraz jestem w trakcie drugiego warsztatu z Anetką – ODKRYJ SWOJE POWOŁNIE. No to już jest praca z istotami świata. I tu naprawdę dzieją się cuda. Podczas tego warsztatu zrobiłam CZYTANIE u Anetki KRONIKI AKASZY, dotyczące trudnej sytuacji w pracy. W niedzielę odczyt i oczyszczanie a w poniedziałek dostałam propozycję awansu, i ta propozycja sama do mnie przyszła, po prostu przyszedł do mnie szef i zaproponował mi w biurze. W środę  na spotkaniu zarządu okazało się że dostaję jeszcze inne obowiązki – poziom hard level. No kurde boję się, jak podołam, ale to płynie, samo do mnie przychodzi, to się dzieje. Widzę że prezes ma do mnie olbrzymie zaufanie. Jestem w trakcie rozmów o wynagrodzeniu, zmianie mowy. Serce czuje że jest OK, ale rozum jeszcze się boi. I tu jest właśnie ta praca z WD, Wszystko się za sobą łączy, Warsztaty to praca ale rezultaty są ogromne. Na ostatnim “lajwie” łączyliśmy się z energią Proroka Ezechiela, to dopiero było doznanie, przekazy pięknie płynęły. Wejście w Kroniki Akaszy, uczenie się słuchania siebie, podążania za sobą. Warto, warto, warto, pracować. Dla mnie zapłata za warsztat czy odczyt to nie jest wydanie pieniędzy, to jest inwestycja w siebie. Jestem tak bardzo wdzięczna że trafiłam na Anetkę. Tak bardzo mnie ciągnie do przodu, do góry. Im więcej pracuję, tym bardziej chce się wznosić. Ale mam świadomość że jeszcze dużo pracy mnie czeka, ale robię to po kolei. Krok za krokiem. Z całego serca polecam Anetkę i jej odczyty i warsztaty. Dla mnie to najważniejsza rzecz jaką w życie dla siebie zrobiłam. Stanęłam po swojej stronie.”
 
Ola:
 
“Jestem z Anetka od początku “kursów” i mogę powiedzieć, że Aneta i Góra dają czadu. Jeśli ktokolwiek szuka dobrej książki lub dobrego filmu polecam pracę z Anetką z całą pewnością będzie to najbardziej fascynująca wyprawa jaką w życiu przeżyjesz a co najlepsze z cudownymi przewodnikami i wspaniałą przewodniczką, która służy prawda, światłem, wsparciem bez oceniania. Atmosfera na grupie warsztatu ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE jest pełna wsparcia i zrozumienia. Polecam to mało powiedziane.💕💕💕PS. jest to silnie uzależniające Aneta ma taką energię, która już na starcie poprawia humor😁😁😁