Wewnętrzne Dziecko i Kroniki Akaszy - SESJE INDYWIDUALNE

Na sesjach indywidualnych łączę wiele metod lub wybieram jedną w zależności od tematu czy problemu z jakim do mnie przychodzisz. Może to być każdy życiowy problem z jakim sobie nie radzisz, którego się wstydzisz i boisz. Każde życiowe pytanie, które nie daje Ci spokoju i którego nie potrafisz sam/a rozwiązać. Otoczymy to wszystko empatią, zrozumieniem i wsłuchamy się w każdy ból i wątpliwość Twojego serca. Co więcej znajdziemy prawdziwe źródło problemu jak i jego rozwiązanie w zgodzie z Twoja Duszą.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych – i to samo pokazuję Ci na sesjach ze mną. Moim celem jest usamodzielnić Cię i otworzyć na prowadzenie Twojej Duszy, a wszystko po to być zaczął/a żyć swoim życiem, stał/a się pewny/a siebie i doświadczał/a obfitości wewnętrznej, finansowej i życiowego szczęścia.

Wewnętrzne Dziecko i Kroniki Akaszy - SESJE INDYWIDUALNE

Na sesjach indywidualnych łączę wiele metod lub wybieram jedną w zależności od tematu czy problemu z jakim do mnie przychodzisz. Może to być każdy życiowy problem z jakim sobie nie radzisz, którego się wstydzisz i boisz. Każde życiowe pytanie, które nie daje Ci spokoju i którego nie potrafisz sam/a rozwiązać. Otoczymy to wszystko empatią, zrozumieniem i wsłuchamy się w każdy ból i wątpliwość Twojego serca. Co więcej znajdziemy prawdziwe źródło problemu jak i jego rozwiązanie w zgodzie z Twoja duszą.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych – i to samo pokazuję Ci na sesjach ze mną. Moim celem jest usamodzielnić Cię i otworzyć na prowadzenie Twojej duszy, a wszystko po to być zaczął/a żyć swoim życiem, stał/a się pewny/a siebie i doświadczał/a obfitości wewnętrznej, finansowej i życiowego szczęścia.

Wewnętrzne Dziecko i Kroniki Akaszy - SESJE INDYWIDUALNE

Na sesjach indywidualnych łączę wiele metod lub wybieram jedną w zależności od tematu czy problemu z jakim do mnie przychodzisz. Może to być każdy życiowy problem z jakim sobie nie radzisz, którego się wstydzisz i boisz. Każde życiowe pytanie, które nie daje Ci spokoju i którego nie potrafisz sam/a rozwiązać. Otoczymy to wszystko empatią, zrozumieniem i wsłuchamy się w każdy ból i wątpliwość Twojego serca. Co więcej znajdziemy prawdziwe źródło problemu jak i jego rozwiązanie w zgodzie z Twoją Duszą.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych – i to samo pokazuję Ci na sesjach ze mną. Moim celem jest usamodzielnić Cię i otworzyć na prowadzenie Twoje Duszy, a wszystko po to być zaczął/a żyć swoim życiem, stał/a się pewny/a siebie i doświadczał/a obfitości wewnętrznej, finansowej i życiowego szczęścia.

Twoje życie jest w Twoich rękach, Twoja Dusza czeka i tak bardzo chce Cię prowadzić. Ja pomogę i nauczę Cię jak żyć w zgodzie z nią.

Jestem skuteczna w tym co robię bo robię to z głębi serca i z prowadzeniem samego Boga – całego Wszechświata. Metody jakie stosuję w pracy indywidualnej z klientem są nastawione na szybki efekt, tak naprawdę oprócz trwałej zmiany Twojego życia nauczę Cię też narzędzi, które możesz wykorzystywać później sam/a w dalszej pracy własnej nad sobą.

Jakie metody łącze na sesjach?

WEWNĘTRZNE DZIECKO

Sesja trwa 60 min. Sesje odbywają się online lub telefonicznie.

1 SESJA:

400 zł

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com | Przelew bankowy: Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności .

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną – NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.