sesje indywiduAlne

Na sesjach indywidualnych łączę się intuicyjnie z Twoją Duszą i pomagam Ci zrozumieć swój duchowy potencjał oraz uczę Ciebie komunikacji z Duszą i tym kim Jesteś naprawdę - w praktyce oznacza to, że w sposób subtelny i wysokowibracyjny dotykam Ciebie energią bezwarunkowej miłości samego Źródła - odzyskujesz spokój w ciele i niesamowitą spójność z potencjałami, darami i talentami Twojej Duszy.

Efektem sesji jest głębokie poczucie wewnętrznej spójności z Duszą oraz zrozumienie swoich trudności życiowych z duchowego poziomu, jak również spotkanie z wewnętrznym dzieckiem i uzdrowienie tego co przydarzyło Ci się w dzieciństwie. Z miłością i zrozumieniem przytulamy i dotykamy też traum oraz tego co utrudnia Tobie zbudowanie głębokiej relacji i kontaktu z własnym ciałem.

Pracujemy z podświadomością w połączeniu z Twoim Wyższym Ja, po to by rozpuścić w niej powstałe przekonania i blokady oraz odzyskać wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa. Na sesji pracuję holistycznie z ciałem, umysłem i Duszą i w zaufaniu poddaję się Wyższemu Prowadzeniu. Wykorzystuję metodę czytania Duszy, pracy z wewnętrznym dzieckiem oraz terapii traumy wg. metody Petera A. Levine Somatic Experiencing.

Jak pracujemy?

Na początku rozmawiamy i łapiemy kontakt ze sobą na poziomie Duszy po to, by poczuć siebie. Następnie zestrajam Cię z Twoją Duszą po to, by z pomocą Jej prowadzenia połączyć się z wewnętrznym dzieckiem i uzdrowić ciało z traumy i przeszłych trudnych doświadczeń.

Podczas sesji uczę Cię, jak samodzielnie pracować z dzieckiem wewnętrznym oraz jak opiekować się sobą po traumie, wchodzimy w pole bezwarunkowej miłości Duszy i łącząc się z jej Duchowym Przewodnictwem skupiamy się na głębokiej i uzdrawiającej pracy z traumą i wewnętrznym dzieckiem .

W czasie sesji komunikujemy się ze sobą i ustalamy intencję w zgodzie z prowadzeniem Twojej Duszy - jeśli nie potrafisz jej ustalić ja Ci w tym pomagam i uczę Ciebie kontaktu z Duszą i rozpoznawania i słuchania jej głosu wewnątrz swojego ciała.

Na końcu sesji dostajesz ode mnie indywidualne ćwiczenia, praktyki lub wskazówki, którw mają wesprzeć Twój proces uzdrawiania i pomóc Ci pogłębić proces i w efekcie dać jeszcze głębszy kontakt z Duszą i ciałem.

Wewnętrzne dziecko to aspekt w Tobie, który jest głęboko ukryty i dla którego warto zdecydować się na taką formę pracy oraz połączyć się Duszą i za pomocą jej prowadzenia uzdrowić traumy dzieciństwa. Dziecko to ma w sobie dary i potencjały oraz pokazuje nam co jest ważne i istotne kiedy decydujesz się wrócić po siebie, innymi słowy połączyć z aspektem Duszy i boskości w swoim życiu.

Wewnętrzne Dziecko

Wewnętrzne dziecko to też podświadome i wyparte blokady i przekonania oraz emocje i odczucia nieuwolnione z ciała. Na sesji skupiamy się, by w połączeniu z Twoją Duszą i dzięki jej mądrość uwolnić i rozpuścić to wszystko co blokuje Twój kontakt z tym kim jesteś naprawdę bez traumy i trudnych przeszłych doświadczeń z dzieciństwa oraz wzmacniamy Twoje mocne strony i potencjały jak również wspieramy i budujemy na nowo zaufanie do ciała i odzyskujemy kontakt z Duszą.

Wewnętrzne Dziecko

Wewnętrzne dziecko to aspekt w Tobie, który jest głęboko ukryty i dla którego warto zdecydować się na taką formę pracy oraz połączyć się Duszą i za pomocą jej prowadzenia uzdrowić traumy dzieciństwa. Dziecko to ma w sobie dary i potencjały oraz pokazuje nam co jest ważne i istotne kiedy decydujesz się wrócić po siebie, innymi słowy połączyć z aspektem Duszy i boskości w swoim życiu.

Wewnętrzne dziecko to też podświadome i wyparte blokady i przekonania oraz emocje i odczucia nieuwolnione z ciała. Na sesji skupiamy się, by w połączeniu z Twoją Duszą i dzięki jej mądrość uwolnić i rozpuścić to wszystko co blokuje Twój kontakt z tym kim jesteś naprawdę bez traumy i trudnych przeszłych doświadczeń z dzieciństwa oraz wzmacniamy Twoje mocne strony i potencjały jak również wspieramy i budujemy na nowo zaufanie do ciała i odzyskujemy kontakt z Duszą.

Czytanie Duszy

Efekty i korzyści

Czytanie Duszy to praca w polu energetycznym oraz na bardzo głębokim duchowym poziomie i tak jak w przypadku wewnętrznego dziecka pracujemy z uwalnianiem emocji tak w przypadku czytania Duszy skupiamy się na odzyskaniu kontaktu z Duszą w sobie. Terapia traumy zaś to uwalnianie traumatycznych zapisów w naszym ciele poprzez budowanie zdrowej i opartej na miłości reakcji z ciałem i Duszą w wewnętrznym dziecku, które mieszka w Tobie. Zwracam uwagę też na to, że jest to praca wielowymiarowa i efekty takiej sesji przychodzą często po czasie jak również tuż po sesji odczuwasz spokój i dostajesz wskazówki spójne z Twoją Duszą i wewnętrznym prowadzeniem do dalszej pracy własnej.

pytania i odpowiedzi

Ważne jest, abyś miał/-a bezpieczną i komfortową przestrzeń, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał oraz coś do notowania, aby zapisać ważne dla Ciebie wskazówki od Twojej Duszy. 

W tej pracy chodzi o to, by uzdrowić traumatyczne doświadczenia przeszłości oraz odzyskać kontakt z Duszą i dzieckiem wewnętrznym po to, byś umiał/-a zaopiekować się sobą i wyszła/-edł z sesji z konkretnymi wskazówkami co masz i możesz robić dalej, by pogłębić proces uzdrawiania i zaufania do Duszy i wewnętrznego prowadzenia. Na sesję możesz zgłosić się zawsze wtedy kiedy poczujesz, że pragniesz coś uzdrowić i połączyć się z aspektem Duszy jeszcze głębiej lub kiedy nie radzisz sobie z emocjami, masz problemy natury psycho – fizycznej czy doświadczasz czegoś trudnego czy traumatycznego. Jeśli dopiero zaczynasz prace nad sobą możesz spróbować jednej sesji, a potem poczuć czy ta forma pracy jest dla Ciebie – ważna jest też regularność pracy wewnętrznej, ponieważ wtedy możesz uzyskać najlepsze efekty.

Każda trauma zapisana jest w ciele i to z ciałem i Duszą głównie pracuje Twoje wewnętrzne dziecko na sesji. Ważne jest abyś wiedział/-a, że wyróżniamy wiele rodzajów i podziałów traum m.in. traumy porodowe, rozwojowe, relacyjne, szkolne, szokowe, seksualne, choroby, wypadki czy oddzielnie i utracenie kontaktu z Duszą i dzieckiem wewnętrznym w ciele. Moje doświadczenie pokazuje, że trauma zawsze jest zapisana i nieuwolniona na wielu poziomach oraz, że najistotniejszym jest nasze ciało w związku z tym prowadzę sesję tak, aby dotknąć i uwolnić w miłości wszystko to co jest gotowe na uzdrowienie. W miarę głębokiej pracy wewnętrznej nad sobą znikają też objawy PTSD (jak np. bezsenność, nadmierna senność, zachowania autodestrukcyjne, flashbacki, natrętne myśli, kompulsywne objadanie, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja), nerwice, depresje, lęki i ataki paniki, brak koncentracji i problemy z pamięcią i inne)) i Twój stan i kontakt z Duszą w ciele znacząco się poprawia.

Nie nie jest to wymagane. Każda sesja indywidualna jest prowadzona przeze mnie i w zaufaniu prowadzę Ciebie, by odkryć to kim jesteś z duchowej perspektywy i przyjąć to co nie było przyjęte w dzieciństwie czy przeszłości i jest zapisane w Twoim ciele. Praca z wewnętrznym dzieckiem polega też na uleczeniu matczynej i ojcowskiej rany oraz zbudowania pełnego miłości i akceptacji zaufania i kontaktu do wewnętrznego prowadzenia Twojej Duszy oraz wybudowania na nowo głębokiego poczucia sprawczości w życiu. Pracują z traumą i uzdrawiając trudne dzieciństwo należy pamiętać o tym co jest głęboko ukryte i wyparte w naszej podświadomości – należy wiedzieć, że nie zawsze pamiętamy nasze dzieciństwo, a przeżycia traumatyczne i trudne chowamy głęboko w podświadomość i zamrażamy emocje z nimi związane w ciele. Podczas pracy na sesjach indywidualnych mogą wrócić do Ciebie silne emocje, wspomnienia, które wymagać będą uzdrowienia poprzez przeżycie ich świadomie na nowo w bezpiecznej przestrzeni Twojego dorosłego ciała – pamiętaj, że Twoje wewnętrzne dziecko jest w Twoim ciele, podświadomości oraz emocje, które doświadczasz w dorosłości bardzo często są zapisami nie uwolnionych przeżyć z traumy.

Pracuję głównie wracając do przeszłości i ran wewnętrznego dziecka poprzez moją autorską metodę czytania Duszy i uzdrawiania traumy. Wspieram proces metodą Somatic Experincing wg. Petera A. Levina (ukończyłam kurs pracy z traumą wg. SE „Intro – wprowadzenie do metody Somatic Experincing” )i pracy z seksualnością oraz trauma seksualną wg. Ariel Giaretto (ukończyłam kurs „Praca z seksualnością i traumą seksualną” według metody SE).

szczegóły

SESJE INDYWIDUALNE: *

90 MIN – 400 zł 

60 MIN – 300 zł

* sesja odbywaja się online lub telefonicznie

PAKIETY SESJI: **

 PAKIET 4 SESJI – 1600 ZŁ 

PAKIET 8 SESJI – 2800 ZŁ

PAKIET 12 SESJI – 3200 ZŁ 

** sesja w pakiecie trwa 60 – 90 minut i odbywa się poprzez komunikator Messenger, Skype lub telefonicznie; 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)