SPIRIT MEMBERSHIP

grupa subskrybcji online

Niesamowicie mistyczna i pełna wyglądów w Duszę, budząc przejaw Duszy i Twoją duchową naturę grupa CZŁONKOSTWA DUCHA - miejsce dla KOBIET MOCY.

Najważniejsze jest to abyś odnalazła Duszę i jej głos w sobie, zaufała i była z tym co obecne w Tobie jest, ponieważ mając Duszę i jej przekazy duchowe jesteś tą, która wie.

GRUPA ZAWIERA:

Jako Dusza zapragnęłam wspierać KOBIETY MOCY, które są gotowe przejawiać ŚWIATŁO DUSZY w świecie. Stworzyłam miejsce PEŁNE pokochania ludzkich kobiecych doświadczeń, które OTWORZĄ Cię na PIĘKNO i PRZEJAW DUSZY.

Co warto wiedzieć o tej grupie i dla kogo ona jest?

Jako członkinie ducha i wierne swojej Duszy

Każda z kobiet, pragnie w głębi Duszy kontaktu z wibracją piękna i Duszy w sobie. Jesteśmy jako kobiety stworzone do tego, aby przejawiać się w wibracji miłości do ciała. Stan Duszy i kobiecości sprawi, że w Twojej codzienności pojawia się drobne i coraz większe cuda.

Jak będą wyglądały spotkania ?

szczegóły techniczne:

Spotkania na grupie wrzesień 2023 r.

tematy, z którymi będziemy pracować:

Skąd przyszedł do mojej Duszy pomysł na grupę SPIRIT MEMBERSHIP?

Od dziecka miałam dar i głębokie poczucie misji, pragnęłam odnaleźć siebie i zacząć robić to po co tutaj jako KOBIETA jestem. W ten sposób powstała wizja stworzenia ŚWIĘTEJ PRZESTRZENI dla kobiet gotowych wejść na ścieżkę swojej Duszy.

Informacje dotyczące płatności:

Po opłacie napisz do mnie wiadomość na email: corkaboga.kontakt@gmail.com lub Messenger w celu dodania Cię do grupy subskrybcji online.

 

 

 

 

SUBSKRYBCJA MIESIĘCZNA WYNOSI:

600 zł 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Blik:

516982344

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)