Warsztat online 15.01 – 26.03 – dla kobiet i mężczyzn, będących ofiarą traumy seksualnej.

MOJA HISTORIA:
Warsztat ten przyszedł do mnie nie jeden i nie pierwszy raz, moja dusza prowadziła mnie do tego miejsca i do tego by ten warsztat stworzyć. Doświadczyłam w swoim życiu traumy seksualnej w dzieciństwie, której echo odbijało się na moim życiu, aż do dnia kiedy zaczęłam ją uzdrawiać, to było ogromnie trudne i bardzo uwalniające doświadczenie – mam na myśli proces uzdrawiania tej traumy, kiedy kawałek po kawałku, krok po kroku spotykałam się z tamtą sobą, tą zranioną i pobrudzoną. Kiedy oczyszczałam swoje ciało, energię, duszę z tego co nigdy nie było mną – z tego złego dotyku..

Teraz przychodzą do mnie po pomoc kobiety, które doświadczyły tego samego, w których budzi i otwiera się gotowość na uzdrawianie siebie i odzyskanie swojej niewinności, przychodzą do mnie kobiety, które ja Aneta doskonale rozumiem, wiem co czują, bo czułam to samo, bo byłam w tym miejscu, w tej odchłani, gdzie energia traumy okropnie Cię depcze i mami..

Byłam tam, sprzątałam tam, oczyszczałam tą traumę, siebie, miejsce tego zdarzenia, oczyszczałam każdą zabrudzoną komórkę mojej energii, tak doszczętnie aż poczułam, że już nie muszę, że to nie moje, że ja jestem niewinna, że zawsze taka byłam, że jestem czysta i świetlista.. I tak jest, tak się czuję, tak teraz widzę siebie, doświadczam miłości w sobie, światła wokół siebie, moje życie obróciło się o 180st, stałam się wolna, stałam się sobą, stałam się taka jaka zawsze byłam i jaka na ten świat przyszłam – bez skazy, bez zabrudzeń, bez złego dotyku i obwiniania siebie, stanęłam w swojej sile, odzyskałam na nowo kobiecość w sobie i męskie działanie.. Teraz wiem kim jestem i wiem, że nikt mi już tego nie zabierze. 

FILM GDZIE OPOWIADAM O MOJEJ PRACY Z TRAUMA SEKAULNĄ:

 

              *** INFORMCAJE O WARSZTACIE ***

DLA KOGO TEN WARSZTAT?
Jeśli doświadczyłaś/ -łeś w swoim życiu traumy seksualnej i masz w sobie gotowość, otwartość i zaufanie do Boskiego przewodnictwa we mnie i w sobie, które będziemy rozbudzać na warsztacie, którym będziemy oczyszczać i uzdrawiać Ciebie i Twoją energię. Do przewodnictwa Twej duszy, która ma już dosyć życia w uwięzi, ścisku i bólu, do duszy, która chce być wolna jak ptak i szybować wysoko w swej niewinności, czystości i miłości, to zapraszam Cię na mocny warsztat pracy z trauma seksualną, gdzie będziemy oczyszczać Twoją energię na każdym możliwym poziomie Twojego istnienia.

Gwarantuję, że jeśli wykonasz tą prace dla siebie, poddasz się temu procesowi uzdrawiania to zakończysz, urwiesz, rozwiążesz, oczyścisz z siebie wszystko to co łączy Cię energetycznie, emocjonalnie, fizycznie, mentalnie z tą traumą, z oprawcą i z tamtą/ -tym skrzywdzoną/-nym Tobą.

SZCZEGÓŁY:
Warsztat będzie trwał od 15.01.2020 do 26.03.2020 – przez ten czas 10 tyg masz moje wsparcie na grupie.

Możesz dołączyć w każdej chwili, pracować w swoim tępie – jednak od daty wstępu na warsztat masz czas 10 tyg, gdzie ja daję Ci moje wsparcie.

Zaczynamy 15.01 godz. 21.00 na tajnej grupie na facebooku, dostęp do warsztatu masz cały czas nieograniczony – moje wsparcie i pomoc przez 10 tyg od momentu rozpoczęcia lub dołączenia do grupy.

Warsztat będzie składał się z 8 spotkań (teorie i procesy) plus dodatkowych ćwiczeń, daty spotkań będą ustalane na bieżąco (możesz nagrania odsłuchiwać w swoim czasie).


Warsztat jest zarówno dla kobiet i mężczyzn.

WAŻNE:
Warunek jest taki – pracujesz przez te 10 tyg i chcesz zmiany i uwolnienia z energii traumy seksualnej. Warsztat będzie mocny i prowadzony mocno, ze względu na energie traumy seksualnej. Jeśli więc masz wątpliwości i niepewność, lub nie chce Ci się pracować nad sobą to ten warsztat nie jest dla Ciebie. Zapraszam osoby zdecydowane i mające dosyć życia w traumie.

PLAN WARSZTATU:

 • zdjęcie lęku przed traumą i jej uzdrawianiem, oczyszczenie poczucia winy i wstydu, przyjęcie traumy i gotowości do uzdrawiania w zgodzie z duszą
 • głęboka praca z energia gniewu,
 • rola kata i ofiary, pożegnanie bycia ofiarą
 • przekonania o seksualności, kobietach, mężczyznach, związkach
 • samogwałty, zdrady, czyszczenie z energii innych partnerów
 • aktywacja Twojej niewinności i czystości – odzyskanie wewnętrznego dziecka w Tobie
 • lekcje dusz i czyszczenie karmy, nauka płynąca z doświadczenia traumy seksualnej
 • pożegnanie ofiary, energii traumy, odcięcie energetyczne, emocjonalne, mentalne i fizyczne od oprawcy, miejsca zdarzenia
 • wybaczenie sobie, zgoda na brak przebaczenia oprawcy
 • zrównoważenie, zharmonizowanie energii męskiej i żeńskiej w Tobie – akceptacja swej kobiecości i męskości
 • energia seksualna w Tobie

 

CENA:
800zł do 18.01.2020
1200zł od 19.01.2020

Pay Pal : corkaboga.kontakt@gmail.com

Przelew: Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

ZAPISY:
corkaboga.kontakt@gmail.com
https://www.facebook.com/corkabogapl

 

WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE: